Kočárky RUKARU - paní Bachtíková

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
65
24.11.21 10:54

Kočárky RUKARU - paní Bachtíková

Dobré ráno,
Holky máte některá zkušenost s prodejem od paní Bachtíkové (kočárky RUKARU)?
Na fb stránce má jen kladné recenze ale při hloubějším hledání na netu jsem našla pár docela drsných zkušeností. A sama mám fb stránky, takže vím že špatné recenze jdou smazat, tudíž pro mě nejsou recenze vyloženě adekvátní.

Mám strach, že jsem naletěla na podvodnici, ale nechci nikoho nařknout bezdúvodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
265
24.11.21 11:34

Kupovali jsme u ní kočárek, nechali si poradit s výběrem - vybrali jsme opravdu lehký, vhodný do terénu. Doma jsme zjistili, že kočárek vrže, ale poradila ať namažeme a vrzání přestalo, takže ok.

Co ale nebylo fér jednání, že jsme kupovali trojkombinaci, paní tvrdila že celková pořizovací cena by byla 21 tisíc, věřila jsem tomu a neověřila si to, protože jsem se predtim divala na kočárky v podobné cenové kategorii. Až když jsme si kočárek přivezli domů, tak jsem zjistila, že pořizovací cena by byla cca 13 tisíc, takže tolik jsme nakonec neušetřili. Tohle doporučuju příště zkontrolovat přímo na místě.

Jak jste naletěla vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
24.11.21 21:18

@Kate013 nevím zda vyloženě naletěla, ale zatím nevím, jaký si udělat o paní obrázek. Jak jsem psala, na fb se dají recenze mazat, a tam má jen kladné, kdežto při pátrání po webu nacházím podobné zkušenosti jako máte vy.

Paní ode mě odebírá jisté zboží. Poprvé platba předem bez žádných problémů.
Po té jsem nebyla dvě dny k zastižení a neodepisovala ji na zprávy a naháněla mě, jak jen mohla. Volala dokonce do mé bývalé i současné práce (zjistila podle informací na mém fb profilu) a v podstatě obtěžovala úplně cizí lidi. Pak bylo zase vše Ok, já dodala zboží, ona zaplatila. Teď má mé zboží týden, hned v den dodání napsala že platbu poslala. Nic. Za dva dny jsem se ptala zda poslala správně, že mohla nastat chyba. Zase jen jo. Dnes po týdnu jsem ji znovu napsala, že platbu stále nemám, na to mi stroze odpověděla že platila a že si to mám zkontrolovat. V ten moment dorazili peníze.

Ve finále tedy zatím vše OK. Ale ty výkyvy, když nemůže sehnat mě, je to jak sledování od FBI, ale když jsem po ní chtěla foto z poslané platby, tak mi odpovídala jednou větou, téměř arogantně. No a po pátrání na internetu a objevení pár dost drsných recenzí se docela bojí, jak bude spolupráce vypadat dál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10288
24.11.21 22:21

@Bernadett tak v první řadě bych si asi zabezpečila profil na FB, aby nemohl nikdo cizí zjistit, kde jsem pracovala a pracuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
25.11.21 05:32

@AnastazieB to je to poslední co je v tomto případě problém :zed: díky z radu, ale vzhledem ke svému věku vím jak se na sociálních sítích chovat. Naštěstí jsem pracovala a pracuji ve velkých nadnárodních firmách, takže paní se dovolala někam, kde o ně v životě neslyšeli. Až po hovoru mi psali na pracovní mail, že je po mě sháňka od ušité paní, sami ji ale neměli šanci podat jakékoliv info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10288
25.11.21 19:21

@Bernadett tak jí prostě nedávej věci na dluh no… Nevím, co chceš víc poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat