Kočárky s funkcí DMS (značky, výhody, aj.)

17.4.17 12:23

Kočárky s funkcí DMS (značky, výhody, aj.)

Ahojte, dívala jsem se po netu na kočárky a zaujala mě u nich funkce DMS - paměť směru jízdy. Takže když se kočárek zvedne, kolečka zůstanou v poloze, ve které byly před ztrátou kontaktu s vozovkou. (Ježiš, to zní jako by to napsal chlap :lol: ) No, ale všimla jsem si, že tuhle funkci mají jen kočárky Bebetto. Víte o dalších značkách, které mají tuto funkci? Myslíte, že je to hodně dobré? Dali byste přednost kočárku s touto funkcí před jiným, levnějším? Koukám na kočárek Bebetto Vulcano a moc se mi líbí, cenově je pro mě maxium 10 tis., takže zas tak moc vybírat nemůžu. Budu ráda za všechny názory. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

711
17.4.17 12:43

A k čemu je ta funkce dobra? Jeste kočár nemame a tohle nrjak nechapu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2768
17.4.17 12:50

Já tedy o kočárkách načetla spoustu :-) ale o této funkci slyším poprve. Jenom můj názor. To bebetto je trojkombinace, že? My měli na začátek trojkombinaci, která 5ti měsících šla pryč, nebo sportáky u trojkombinací jsou velké, těžké, neskladné do auta.
takže podle mě je lepší pořídit první kočár bazarovy, a kolem 5000 jsou už krásné. a potom investovat do sportáku. Já už mám sporták druhy během půl roku :-). měli jsme jané crosswalk, nic moc… a ted britax nafukovácí kolečka, lehky, skladny do terénu super.
ale prostě můj názor. Hluboky je na chvilku ještě jsou i malé ty korbičky, a sportát do dvou let určitě využije, i možná potom na celodenní výlety, i když doufám že malá lenoch nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
17.4.17 12:54
@Veru1987 píše:
Já tedy o kočárkách načetla spoustu :-) ale o této funkci slyším poprve. Jenom můj názor. To bebetto je trojkombinace, že? My měli na začátek trojkombinaci, která 5ti měsících šla pryč, nebo sportáky u trojkombinací jsou velké, těžké, neskladné do auta.
takže podle mě je lepší pořídit první kočár bazarovy, a kolem 5000 jsou už krásné. a potom investovat do sportáku. Já už mám sporták druhy během půl roku :-). měli jsme jané crosswalk, nic moc… a ted britax nafukovácí kolečka, lehky, skladny do terénu super.
ale prostě můj názor. Hluboky je na chvilku ještě jsou i malé ty korbičky, a sportát do dvou let určitě využije, i možná potom na celodenní výlety, i když doufám že malá lenoch nebude.

Jaky mas britax? Ja uvažuju o Britax go next nebo big.. Se mi zdají i ty sportaky dobrý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2768
17.4.17 12:58
@murkyf píše:
Jaky mas britax? Ja uvažuju o Britax go next nebo big.. Se mi zdají i ty sportaky dobrý..

Já mám agile ale s pluskovou stříškou, prodlouženou a kolečka na něm máme nafukovací, kamarádka má motion, ten má ještě odpružení, trošku to jde poznat. A co je super u motiona pro vyšší lidi, že má polohavací rukojet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 13:30

No kočárky aktivně užívám tři a nějak nechápu k čemu by to mělo byt dobre :) jinak ja mam trojkombinaci a uz v ni jezdí druhé dítě. Na cestování pak mame skladnejsi valco ;). Hlavní kočárek mame od patrona, ale tam se asi nevejdes s cenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11585
17.4.17 14:04

Taky mi taková funkce přijde k ničemu, docela mně to rozesmálo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
17.4.17 15:13

A já myslela, že odesílá pravidelně peníze do sbírek…např. DMSKURE :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
17.4.17 16:27

No jooo, no jooo, já vím, že to asi není nic, bez čeho by se člověk neobešel… Ale zaujalo mě. Kdo neví o co jde, taa koukněte tady na tu ukázku, myslím, že pro ty, co chodí s kočárkem do terénu, je to jako dělaný… :dance:
Zde: https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
18.4.17 10:13

Tak jak rikam, jeste kočár nemám, ale dle videa je to stejny jako kdyz kola zaaretuju, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 13:22

No, ale když nechci kola zaaretovat a budu n ajíždet třeba na chodník. Tak když zvednu kočár, tak se mi ta přední kola neotočí a pojede to potom hezky tam, kam má… Popř. asi nehrozí, že by se třeba jedno kolečko protáčelo, jak to u spousty kočárků bývá… Tak nevím… Asi je to drobnost, ale zaujalo mě to.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama