Kočárky Tako na veletrhu For kids

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabousek7
Kecalka 278 příspěvků 17.03.18 22:15
Kocarky Tako na veletrhu For kids

Ahoj holky. Zajimalo by me, zda nektera z vas nebyla na lonskem ci jeste starsim rocniku veletrhu For kids? Jde mi hlavne o to, jestli tam byly vystavovane i kocarky znacky Tako nebo jen ty drazsi znacky? Moc se mi totiz libi Tako dalga lift, jenze neni v zadnym obchodu ani v Praze. Maximalne nekde v Ostrave jsem ho nasla a to je dost zajizdka jenom kvuli podivani, pac pak bych si ho asi stejne pripadne koupila pres net, kde ho budou mit zrovna nejlevnejsi. Diky za odpovedi. Popripade pokud mate s timto kocarkem zkusenosti tak se s nimi. Ja videla jednu pani s timto kocarkem ve meste asi dvakrat, ale kdyz jsem si rekla, ze se ji pozeptam a zkusim pohoupat jestli by mi to teda dovolila, tak jsem ji od ty doby nevidela. :-D

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33295 příspěvků 17.03.18 22:27

@Sabousek7 bo jsou to polské kočárky

Sabousek7
Kecalka 278 příspěvků 17.03.18 22:32
@matkabagristy píše:
@Sabousek7 bo jsou to polské kočárky

To ja vim, ale tak treba znacka baby merc je taky polska a da se sehnat i v malym meste. :-)

peta82
Stálice 64 příspěvků 18.03.18 00:06

Ahoj, máme TAKO extreme a jsem maximálně spokojená. Dlouho jsem váhala ale nakonec koupila bez osahani v obchodě. Nikde v okolí nebyl k dispozici na prohlédnutí. Kamarádka si také takto koupila Tako laret a take velká spokojenost. Měli jsme ho do dvou a půl let a bez jediného problému.

susan86
Kecalka 105 příspěvků 18.03.18 00:26

Pred peti lety jsme tam koupili tako acoustic. Se slevou.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 18.03.18 00:35

Tvuj kocarek neznam. Ja mam doma Tako Laret a jsem spokojena az na velmi spatny pristup dolu do „kosiku“.

KacenkaKKK
Povídálka 48 příspěvků 18.03.18 03:38

Byly jsme na veletrhu na podzim v Praze a koupili tam Tako alive art weis za 4 tisíce, měli jich tam na výběr této značky víc, ale protože to je maximálně na půl roku a potom jdeme do sporťáku, který máme doma, tak víc bylo zbytečné investovat. Akorát zabere celý kufr v autě, ale nosí se dobře po schodech.

Sabousek7
Kecalka 278 příspěvků 18.03.18 08:14
@susan86 píše:
Pred peti lety jsme tam koupili tako acoustic. Se slevou.

Tako acoustic se nam taky libi. Tak uvidime. :-)

je-lucie
Stálice 63 příspěvků 18.03.18 09:42

Tako dalga lift v Praze mají! Byli jsme se na něj kouknout asi před dvěma měsíci, a to na Smíchově v obchodě Dětský růžek. Mají i webovky, najdeš přes google. Kočárek je nádherný, máme tu tmavě modro hnědo bílou variantu (tu mají právě i v obchodě), paní prodavačka je tam ochotná a všechno ráda vysvětlí a ukáže. A že je polskej..no a co..je super, lehkej, vymakanej, no prostě bez chybičky. Těším se, až v červenci vyjedeme :srdce: Dobré pořízení! ;)

Sabousek7
Kecalka 278 příspěvků 18.03.18 17:35
@je-lucie píše:
Tako dalga lift v Praze mají! Byli jsme se na něj kouknout asi před dvěma měsíci, a to na Smíchově v obchodě Dětský růžek. Mají i webovky, najdeš přes google. Kočárek je nádherný, máme tu tmavě modro hnědo bílou variantu (tu mají právě i v obchodě), paní prodavačka je tam ochotná a všechno ráda vysvětlí a ukáže. A že je polskej..no a co..je super, lehkej, vymakanej, no prostě bez chybičky. Těším se, až v červenci vyjedeme :srdce: Dobré pořízení! ;)

Coze? Tak to si me potesila. Me se uprimne tento obchod ani neukazal. A jestli jo tak jsem ho ani nevim proc prehlidla. Kazdopadne opravdu dekuji za tip. A presne ono je jedno ze je polsky, ceskyho uz neni skoro nic. :-D V cervenci? Ja mam termin 23. cervna, tak to budeme pdobny tt asi.. :-)

je-lucie
Stálice 63 příspěvků 18.03.18 18:16

@Sabousek7 Jojo, já mám termín 2. července, ale s kočárkem bych drandila nejradši už teď, jak je krásnej :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >