Kočárky z Aukra

2837
12.8.13 18:10

Kočárky z Aukra

Ahojky, holky zajímalo by mě jestli jste některá kupovala kočárky z Aukra?? Jsou tam takové ty inzeráty kočárků většinou v několika barvách a jsou úplně nové. Jedná se o výrobky z Polska.. Uvádějí někde i platbu předem, tak zda s tím máte někdo zkušenosti?? Děkuji :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.8.13 18:17

Ahoj, já kupovala, ale nebyl to kočárek z polska, ale od pani po jednom dítěti. Kupovali jsme to přes přítele manželovy sestry a všechno bylo v pořádku. On tam má nejaký učet, poslali se peníze a přišel kočárek. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
12.8.13 18:23

@včelka mája J právě mysllím takové ty inzeráty, jak nabízejí kočárek i ve 30ti barvách a jsou z toho Polska..:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4297
12.8.13 18:24

Já mám jednu zkušenost. Akorát jsme měli asi smůlu a 2× nám přivezli jiný kočár - právě že měli spoustu variant, tak v tom asi někdo udělal chaos a ještě dovezli jiná kolečka, tak nám pak poslali další navíc. Jen už si nejsem jistá, jestli to nebylo na dobírku, skleróza pracuje fest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
12.8.13 18:32

@katiiik ja ho takto kupovala pro syna a prisel v poradku kuryrni sluzbou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
12.8.13 19:01

@Medisek No to bude on.. tady taky pišou kuryrem.. a platba předem??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
12.8.13 19:02

@Samy A to byl tedy uplně nový kočár, myslíš ten stejný tedy co ja myslím? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
12.8.13 19:02

Ano mám ten kočár dole ve sklepě, přišel naprosto v pořádku, ale je úplně k ničemu, po roce praskla spojovací tyč u jedněch kol, tak jsme to poslali na reklamaci, pouze to svarili a tím to haslo, kočárek nám ted zataci do jedné strany, prostě cena odpovida kvalitě :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
12.8.13 19:03

Takovéhle inzeráty.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
12.8.13 19:04

@ivana-domca Kolik jste za něj daváli, jestli se můžu zeptat? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
12.8.13 19:08

@katiiik neřeknu ti přesně, ale určitě do 5500,– i s dopravou a prodejce byl maximshop, moje blbost, že jsem kočárek neposlala znovu na reklamaci to je fakt, ale ten kočárek fakt stojí za houby..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
12.8.13 19:08

@katiiik za tu cenu to bude urcite kvalita :zed: navic si jej nemuzes osahat a vyzkouset. Do toho bych nesla ani nahodou. Kupovala jsem kocarek na aukru, ale po 1 mininku, osobni prevzeti, detailni ukazka vseho co to umi a kdyz jsem kyvla, ze je super a vsechno v poradku, tak jsem zaplatila hotove. Kocarek je jeste v zaruce. Polske veci pro deti? Ani nahodou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
12.8.13 19:09

Jéžíši, teď jsem mrkla na arte alu a to je nesmysl co tam píšou, že prej odlehčený rám a váží jen jedno kilo :mrgreen: Tak takové info je nesmysl. jinak kamarádka si taky objednala podobný a taky jim prasknul :nevim: A pozor, to je ta konstrukce prý ocelová, tam píšou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
12.8.13 19:11
@Alickaaa píše:
@katiiik za tu cenu to bude urcite kvalita :zed: navic si jej nemuzes osahat a vyzkouset. Do toho bych nesla ani nahodou. Kupovala jsem kocarek na aukru, ale po 1 mininku, osobni prevzeti, detailni ukazka vseho co to umi a kdyz jsem kyvla, ze je super a vsechno v poradku, tak jsem zaplatila hotove. Kocarek je jeste v zaruce. Polske veci pro deti? Ani nahodou..

A co máš za kočárek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
12.8.13 19:16

@araw prd ocelová, hliník to je, teď mám použity kočár atlantic espiro, sice velká kráva, ale vahove skoro stejný, drží perfektně, není rozviklany, jak ten polsky klump a to už se v něm vozí 4 dítě!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama