Kočárky značky Noordi (poruchovost, spokojenost)

445
13.5.21 09:18

Kočárky značky Noordi (poruchovost, spokojenost)

Ahoj,
poohlížíme se po kočárcích, zatím se nám nevíce líbila značka Noordi, přišlo nám to dost bytelný, ale na některých diskusích jsem četla, že ráda praská konstrukce a jiné díly.

Jak jste spokojeni s kočárkem vy? Je pravda, že je poruchový?

Jak se vám s ním jezdí v terénu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
423
13.5.21 11:01

My jsme měli model z roku 2018 a už po dvou měsících ježdění jsme ho reklamoval. Vyměnili nám tehdy celou nápravu. Brzda brzdila jen jedno kolo a zasekavalo se odpružení ve spodní poloze. Ten podvozek už je teď jiný, takže netuším jaké jsou aktuální problémy. Už bych de něj nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.5.21 18:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
16.5.21 18:33
@Denizska píše:
https://deti.bazos.cz/…rk-brown.php

Děkuji, ale chceme nový :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
24.5.21 18:26

My mame a praskla nam konstrukce. Reklamovali jsme a dostali jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
27.5.21 19:41

My máme fjordi 2020 a používáme ho od ledna. Prozatím si nemůžu stěžovat. Projel s námi každý terén (město, parky, polní/lesní cesty, horský terén atd.), je hezky odpružený. Korbička je krásně prostorná a trochu šikmá ( mala má reflux takže jsme nemuseli řešit nic pod hlavu). Jen teda nepatří mezi nejlehčí a nejskladnější. Takže až malá půjde do sporťáku tak si koupím ještě jeden lehounky ( cybex eezy+2 nebo bugaboo bee6) na rychlé skládání do auta a na cestování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
28.5.21 10:45

Máme objednaný Fjordi III, tu novou verzi 2021. Až teď jsem narazila na diskuze, že dřív byl často problém s konstrukcí :,( Tak doufám, že to u nové verze už vyřešili. V obchodě se nám líbil ze všech nejvíc :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
28.5.21 11:00

@malaloui my máme 2020 a úplně bez problémů a to mu dáváme hodně zabrat. O té konstrukci vím, ale to bylo u starších modelů, teď by to už mělo být v pohodě. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1730
28.5.21 11:08

Noordi mělo problémy se starou konstrukcí, kdy blbly brzdy a celkově se propadal podvozek. Ale od 2020 mají novou řadu, kde tohle pořešili.
Kamarádka si koupila ještě ten starý a během roku ho 3× reklamovala. Ale říkala, že se jí s ním jezdí tak dobře, že ho měnit nehodlá. Takže asi za to stojí :)
Osobně, když jsem si ho zkoušela na prodejně, tak se s ním jezdí fakt dost dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
28.5.21 11:16

Díky holky, to jste mě potěšily :srdce: Na prodejně byl vážně skvělý, dobře se s ním jezdilo, korba je úplně lehoučká, dobrý odpružení. Máme dvě velký auta, takže rozměry po složení neřešíme.

@Housenka2021 Můžu se ještě zeptat? V jedné diskuzi psaly i o sněhu, že s ním mají přední kola problém. Stalo se ti to taky? Nebo to se týká taky jen té starší verze? Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
28.5.21 12:14

Díky všem za odpovědi. Právě se nám v obchodě líbil taky nejvíc ze všech. Ale zarazily nás ty recenze.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
28.5.21 12:25

@malaloui já jsem teda problém neměla vůbec a že tento rok bylo sněhu hodně a já chodím každý den v každém počasí 😀 kola se nezasekávaly, sníh se nelepil. Kočár do nepohody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
28.5.21 13:14

@Housenka2021 děkuju :srdce:

@kakadel To jsme na tom stejně. Docela mě to překvapilo. Některý kočárky na prodejně byly úplný vergly, Noordi vypadal bytelně a pak se dočtu toto :nevim: Ale tak snad už to podchytili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat