Kočičí chlupy a miminko

109
13.7.20 09:07

Kočičí chlupy a miminko

Ahoj, máme téměř 3tydeni miminko, a chtěla bych se zeptat, při návštěvě u rodičů, kteří mají v bytě 2 kočky a opravdu všude jsou chlupy, může to mít nějaký špatný vliv na malého, myslím i v pozdějším věku až bude líst, bude cely obalený chlupama.. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25679
13.7.20 09:11

Máme dvě kočky a dítě je občas od chlupů, ale ne moc, docela často luxuju. Ne, vliv to nemá na nic. Pokud se dítě už nenarodilo s alergií

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15539
13.7.20 09:13
@Michaelaa90 píše:
Ahoj, máme téměř 3tydeni miminko, a chtěla bych se zeptat, při návštěvě u rodičů, kteří mají v bytě 2 kočky a opravdu všude jsou chlupy, může to mít nějaký špatný vliv na malého, myslím i v pozdějším věku až bude líst, bude cely obalený chlupama.. :pocitac:

Rodiče nemají vysavač, nebo žijou s prominutím ve chlívě? U našich je taky dlouhosrstá kočka a nikdy jsem teda neměla děti „obalené chlupy“, i když se tam plazily, lezly a oslintávaly kdeco :nevim: Jezdili jsme i na návštěvu k širší rodině, kde se v jedné místnosti pohybuje pes a dvě kočky a fakt bez problému. Normální lidé před návštěvou vyluxují :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
13.7.20 09:20
@unuděná píše:
Rodiče nemají vysavač, nebo žijou s prominutím ve chlívě? U našich je taky dlouhosrstá kočka a nikdy jsem teda neměla děti „obalené chlupy“, i když se tam plazily, lezly a oslintávaly kdeco :nevim: Jezdili jsme i na návštěvu k širší rodině, kde se v jedné místnosti pohybuje pes a dvě kočky a fakt bez problému. Normální lidé před návštěvou vyluxují :nevim:

Samozřejmě luxujou 😁 uklízeji a tak, ale ty chlupy jsou prostě nachytaný všude, nebo mi to alespoň přijde.. Ty kočky tam mají naprostou volnost, takže jsou i v ložnici v posteli na gauči všude. Jde mi o to aby z toho neměl nějakou alergii, po narození byl chvilku na kyslíku a trošku rychlý dech, tet už je to dobrý ale aby se to kvůli tomu nezhoršilo. Nesnasime chlupy, ale nechci nějak urazit rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
13.7.20 09:20

@Michaelaa90

Ne, naopak soužití se zvířetem má dost benefitů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25679
13.7.20 09:22

@Michaelaa90 alergii buď máš nebo nemáš, to nechytíš z chlupů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17634
13.7.20 09:22
@Natálka26 píše:
@Michaelaa90Ne, naopak soužití se zvířetem má dost benefitů.

Přesně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
13.7.20 09:24
@Natálka26 píše:
@Michaelaa90Ne, naopak soužití se zvířetem má dost benefitů.

Tak alespoň ze tak, chlupy budu muset přežít.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
13.7.20 09:31

Nic mu nehrozí. Naopak přehnaná čistota a sterilní prostředí imunitě škodí mnohem víc. Jasně, zablešená a začervená kočka by byla problém, tohle je naopak pro mimčo dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
13.7.20 09:50

Ja mam 6 kocek a psa a syn je bez chlupu… Alergii to nezpusobi a rodice si muzou poridit valecky na odchlupeni 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
13.7.20 09:50

@Michaelaa90

Neber to teď ve zlem vážně to tak nemyslím, ale fakt mě pobavilo kvůli čemu všemu se dokážou ženský “naštvat”, víš jako ze řešíš jakou mají kočky volnost v bytě u rodičů (ne u tebe), jak řešíš chlupy, který má na sobě jednou týdně? Buď si ještě neměla pořádný starosti v rodině/s rodiči (a to je jedině dobře) nebo se nudíš a nebo jen hledáš problém tam kde není. :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
13.7.20 10:46

Buď ráda, že má mimčo možnost přijít do styku s kočkami, snižuje se tím mj. pravděpodobnost, že bude později trpět astmatem… O vybudování hezkého vztahu ke zvířátkům odmalička nemluvě. :dance: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.20 10:57

Nehrotila bych to tolik, řešila jsem podobný problém, když měla přijet kamarádka s malýma. Já se neposeru z toho, že má děti. Prostě chlupáči pelichají a i přesto, že je vyčesávám každý den, při žehlení hned odchlupacuji, každý den utírám prach, vysávám a vytírám (ano, opravdu každý den, sama jsem alergik, ale na to, abych je dala pryč je moc miluju :srdce: ),opravdu se vždy nějakej chlup objeví.

• Citovat
  • Nahlásit
1983
13.7.20 11:02

Myslím, že problém s tím máš jedině ty, dítě to bez problémů zvládne 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29238
13.7.20 11:04
@Michaelaa90 píše:
Ahoj, máme téměř 3tydeni miminko, a chtěla bych se zeptat, při návštěvě u rodičů, kteří mají v bytě 2 kočky a opravdu všude jsou chlupy, může to mít nějaký špatný vliv na malého, myslím i v pozdějším věku až bude líst, bude cely obalený chlupama.. :pocitac:

Bude od chlupů. Jestli alergický bude nebo nebude, neovlivní přítomnost koček. Ale je to ekl. Proto nemáme doma žádné chlupáče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat