Kočičí wc pro britku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana.49
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 1 inzerát 25.07.19 12:47
Kočičí wc pro britku

Ahoj, uvažuji o koupi wc https://www.curver-shop.cz/…-p15-p-11045 ale zdá se mi pro britku malý. Co myslíte?

Reakce:
me57h
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 25.07.19 12:52

A to tu kočku nemůžete dát raději na zahradu, kde by určitě byla spokojenější? :palec:

Potkyš
Závislačka 3119 příspěvků 25.07.19 13:04

@Jana.49 Já mám tento. Je to největší záchod co se dá koupit a je pro velká plemena.

http://www.kockarium.cz/…y-modro-seda

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 25.07.19 13:07
@Potkyš píše:
@Jana.49 Já mám tento. Je to největší záchod co se dá koupit a je pro velká plemena.http://www.kockarium.cz/…y-modro-seda

My teda nemáme britku ale potřebujeme ještě jeden záchod tak jdu objednávat :lol: díky za tip i když nebyl pro mě :oops: :lol: :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 25.07.19 13:07

Teď jsem oměřila náš, je možná o dva cenťáky kratší a užší, ale zas je hranatější a objemnější. A naše britka dost podměrečná (3,5 kila). A je to v pohodě. Předtím jsem měla něco, do čeho by se sice kočka na pohodu vešla, ale jak to bylo malý, tak po prvním vyčůrání jí to tam smrdělo, tak šla jinam :pocitac: Velkej záchod, co vybírám 1-2× denně (bobky se snažím hned) to vyřešil.

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 25.07.19 13:10

Jinak máme od týhle firmy koš na prádlo, někde tomu říkaj polyratan, vypadá to jak proplejtaný… a teda nevím, jak tenhle záchod, ale ten koš tam má takové drobné dírky, aby to větralo. Vypadá to na pohled stejně jak ten záchod, tak bych si to ověřila, u kočičího záchoda by mě větrací dírky dost štvaly :)

Potkyš
Závislačka 3119 příspěvků 25.07.19 13:10
Ajuše
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 25.07.19 13:18

Máme záchod s podobnými rozměry a i když mám „obyčejnýho mourka“ váží přes 5 kg a je velkej. Chodí tam v pohodě.
@me57h naše kočky jsou venku a přesto máme i 2 záchody. Jeden v bytě, když si je děti vezmou dovnitř třeba v zimě a druhej ve sklepě kam mají přístup celoročně. Ten ve sklepě čistím pravidelně, evidentně tam chodí víc než někam ven do záhonu, za což sem teda ráda :nevim:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 25.07.19 13:21
@me57h píše:
A to tu kočku nemůžete dát raději na zahradu, kde by určitě byla spokojenější? :palec:

Na tuhle tvojí radu tu všichni čekali :think: :potlesk:

Jana.49
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 1 inzerát 25.07.19 13:35
@Ravedd
@Ravedd píše:
Na tuhle tvojí radu tu všichni čekali :think: :potlesk:

Přesně tak, 1 kočka na to není zvyklá a necítí se venku v bezpečí ani na chatu ji nebereme. A navíc aby mi utekla kočka za x tisíc to teda ne.,, Ale chytrakum zde prostor "!!!

PHV
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 25.07.19 13:41

@Jana.49 přesně, my měli dvě kočky od popelnic a stejně byly jen v bytě. Chytráky miluju :pankac: kdyby si tak každý hleděl svého :mavam:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 25.07.19 13:49

Ony ty kočky ani ven nechtějí :nevim: :lol: otevřu dveře na zahradu hlídám aby neodešla a ona si lehne na terasu hned ke dveřím dovnitř a nahřívá se ale dál ještě neudělala ani krok a to je to kotě tak jsem čekala že jí bude lákat jít ven :lol: asi se jí doma prostě líbí :lol:

me57h
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 25.07.19 14:24
@Jana.49 píše:
@RaveddPřesně tak, 1 kočka na to není zvyklá a necítí se venku v bezpečí ani na chatu ji nebereme. A navíc aby mi utekla kočka za x tisíc to teda ne.,, Ale chytrakum zde prostor "!!!

Když se kočka vykastruje, tak nemá potřebu se toulat. Což pokud vím, tak ty papírové britky se stejně musí nechat kastrovat, je to obvykle ve smlouvách. Já bych teda britku s papíry nebrala, když bez seženu za hubičku, ale jak vidno, své kupce to má…

Váš příspěvek
Reklama