Kočička dýchá otevřenou pusinkou jako pes, proč?

oxi
56
8.8.13 16:15

Kocicka dycha otevrenou pusinkou jako pes,proc?

Prosim o radu, pred tydnem jsme si poridili britskou kocicku(kote)a ta dost casto dycha s otevřenou pusinkou a moc rychle, vypada jak pejsek. :nevim: Drive jsem taky mela kocky ale zadna z nich to nedelala.Mam strach zda neni nemocna :( Nevite prosim nekdo cim to muze byt? Treba to je tim horkem… Predem dekuji za odpovedi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19718
8.8.13 16:17

@oxi naše kočky to teď dělají všechny, vodu moc nechtějí, asi se chladí stejně jako psi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
8.8.13 16:18

Je to horkem…ochlazuje se, nám to dělala koťata v autě…museli jsme v těch vedrech jet asi hodinu a bez klimatizace, jen otevřená okýnka…a vypadali jako psy :jazyk: :jazyk: :jazyk: takže v pohodě…mají dost vody?

• Nahlásit
  • Citovat
643
8.8.13 16:19
@oxi píše:
Prosim o radu, pred tydnem jsme si poridili britskou kocicku(kote)a ta dost casto dycha s otevřenou pusinkou a moc rychle, vypada jak pejsek. :nevim: Drive jsem taky mela kocky ale zadna z nich to nedelala.Mam strach zda neni nemocna :( Nevite prosim nekdo cim to muze byt? Treba to je tim horkem… Predem dekuji za odpovedi :kytka:

Mně to ze dvou koček dělá jedna - když se jede autem, když venku začne hřmít. Ona je vůbec hrozný plašan a všeho se bojí (syn má 28 měsíců a ještě na sebe od něj nenechala dobrovolně šáhnout). Tak u ní jsem přesvědčená o tom, že je to stresem.

Druhou kočku jsem to neviděla dělat nikdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
oxi
56
8.8.13 16:23

Jee, holky to jste mne potesili :dance: Uz jsem zacala zkoumala co to ma za nemoc… Jinak vodu vubec nechce tak doufam ze mi neumre na dehydrataci. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
8.8.13 16:28
@oxi píše:
Jee, holky to jste mne potesili :dance: Uz jsem zacala zkoumala co to ma za nemoc… Jinak vodu vubec nechce tak doufam ze mi neumre ne dehydrataci. :think:

můžeš jí navlhčit granule vodou…nebo naředit trochu konzervu…prostě promíchat trochu s vodou…

• Nahlásit
  • Citovat
835
8.8.13 16:38

Moje kočky to dělají taky, nic se neděje. Kočky se chtějí jen ochladit jako psi. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
oxi
56
8.8.13 16:41
@Jitka1976 píše:
můžeš jí navlhčit granule vodou…nebo naředit trochu konzervu…prostě promíchat trochu s vodou…

jj, zkusim to, dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2677
8.8.13 16:49

Moje kočička dýchala jak pes i před porodem. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2132
8.8.13 16:53

@oxi Myslím,že se tomu říká flémování :think: A zkoumají vůně okolí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
8.8.13 16:54

@oxi mě to taky kočka dělala, když byla uhnaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2132
8.8.13 16:55

@oxi Nebo prostě je mu horko a chladí se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
oxi
56
8.8.13 16:57
@Ambriel píše:
Moje kočička dýchala jak pes i před porodem. :)

se ji nedivim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2132
8.8.13 17:02

@Ambriel U Tvého porodu nebo u toho svého??? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2677
8.8.13 17:04