Obojek proti klíštatům pro kočku - ano, či ne?

441
17.7.13 18:07

kočka obojek proti klíštatům ANO nebo NE??

Ahoj,
prosím o Vaše zkušenosti s obojkem proti klíštatům a blechám u kočky???Koucourek hodně chodí ted ven a když chce je doma!!Našli jsme doma blechu :oops:!!!díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3831
17.7.13 18:11

Za mě ano, nejlíp se zeptat veterináře, který obojky doporučuje, jám se osvědčil Frontline.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
17.7.13 18:12

Já bych dala radši tu ampulku co ji vyliješ za krk a účinkuje to proti klíšťatům naši to maj na psa a určitě je to i pro kočky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
17.7.13 18:13

@eliskaanezka
Nie kazdy je vhodny pre kocku..popytaj sa ba veterine, v Pet centrach to tiez obcas nevedia..viem ze pre psa su ok ale pre macku toxicke..my mame psa i macku a obojok Scalibor..teda len na psovi..tskisto bacgy ked nas male dieta..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15577
17.7.13 18:16

Znám spoustu koček, co obojek nosí a v pohodě. ALE já bych měla fakt veliký strach, že se mi někde uškrtí. Jsou obojky s pojistkou, která se uvolní v případě, že se kočka někde zachytne. Kamarádka tyto obojky koupila 3 a nejdéle do týdne je kočka někde nechala. Pak koupila ampulku. Já bych venkovní kočce také raději koupila spot-on. Ono mazlit se pak se smradlavým obojkem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
17.7.13 18:22

Muzete mi prosim doporucit nejakej obojek proti klistatum? Ja mu koupila nejakej zelenej v PetCentru a blechy teda nema, ale klistata domu taha :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
17.7.13 18:26

Hledala jsem obal od obojku, co mám doma na psovi, existuje totiž ten samej, ale na kočky. Koupila jsem ho normálne v PET Centru, nesmrdí, je extra pro zvířata, co jsou doma a ve styku s malými dětmi a teda musím říct, že jsem s ním spokojená. Už jsme vyzkoušeli všechno možný, i ampulky, ale na našeho pesana nic nefungovalo, byl zablešenej, plnej klíšťat, ale od té doby, co má tenhle obojek, je všechno ok. Synátor se s ním mazlí denně a taky je v pořádku :) Zkusím zjistit ten název.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
17.7.13 18:28

Jmenuje se to FORESTO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
17.7.13 18:30

@Lucyje83
Nejsem si jistá, jestli nějaký obojek pomůže proti klíšťatům 100%. Náš pes má kiltix, s blechama problém nemáme, ale sem tam nějaké klíště donese i pře obojek.
Ale nějak to neřeším, donese tak 2 týdně - bez obojku jsme jich tahali i 15 denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
17.7.13 18:33

No já mám právě strach…aby se někde neuškrtil…na ztačátku jara jsem mu kouzpila Frontline ampulku na kůži a chudák měl klištata pořád…nestačila jsem je tahat :twisted:!!!Ta blecha mě dostala…a tak jsem hned letěla do zverimexu a paní mi tam radila ten obojek(už nevím firmu)že má tři kočky a dává jim ho a je moc spokojená!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
17.7.13 18:39

@dandysek diky zkusim po tom mrknout.
@blanula19 tak on jich teda taky moc netaha, za tyden taky tak 2-3 co najdu. Zkusim koupit neco lepsiho a uvidim jak to bude.Je fakt ze ma dost hustou srst, tak to asi nebude 100% ochrana nikdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
17.7.13 18:48

Jinak sem mu koupila tenhle http://antiparazitika-pro-kocky.heureka.cz/…kocka-35-cm/ voni hezky, blecha zadna, ale ty klistata teda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15577
17.7.13 18:51

Frontline už nezabírá. Je to na trhu dlouho, žádná inovace a paraziti si rádi zvykají ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
17.7.13 18:54

Máme kočky dvě a psa. všichni mají tento obojek http://www.mall.cz/…bojek-vel-38
a od začátku léta ani jedno klíště. o blechách taky nevím. měli jsme předtím jiný, ale hrozně smrděl, myslím kiltix, když si člověk sedl na sedačku vedle psa, tak se to nedalo vydržet. tenhle vůbec není cítit a je vhodný pro domácí zvířata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
17.7.13 18:58

@eliskaanezka
Když koupíš obojek pro kočky, tak se uškrtit nemůže. Mají pojistku, že když se někde zahákne, tak se obojek rozepne. Aspoň ty lepší, teda.
Frontline za krk je aspoň pro nás na prd. Ze začátku jsem ho psovi dávala, ale i přesto jsem furt nacházela blechy. Co kupuju obojky, po blechách ani stopy a narozdíl od ampul jsou na celou sézónu a může i do vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama