Kočka po porodu

Anonymní
5.1.20 12:19

Kočka po porodu

Ahoj. Maminky, chci se zeptat jestli jste některá měla problém, po porodu s domácí Kočkou? Jsem ve 27tydnu těhu. Máme koťatko, ale spoustu známých mi říkalo že pro miminko to bude problém. :nevim: Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
981
5.1.20 12:21
@Anonymní píše:
Ahoj. Maminky, chci se zeptat jestli jste některá měla problém, po porodu s domácí Kočkou? Jsem ve 27tydnu těhu. Máme koťatko, ale spoustu známých mi říkalo že pro miminko to bude problém. :nevim: Děkuji.

Ale nebude. V jakém smyslu by to měl být problém? Nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
5.1.20 12:26

Tak akorat budes muset hlidat, aby k nemu kocka bez dozoru nelezla, ale jinak nevim, jedine, ze by dite melo alergii, ale to dopredu nepoznas…v cem jinem by mel byt problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
5.1.20 12:37

Hoj mám dvě kočky a nemám s tím problém. Naopak jedna se vůbec k malému neměla s druhá ho ocichala ležela vedle nej. Ale nic nezkousely, ze by ho zalehly atd… jen jsem je proste hlídala a po nějakém čase jsem zjistila, ze vůbec není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
5.1.20 12:43

My teda s kocourem problém měli.

• Citovat
  • Nahlásit
548
5.1.20 12:52
@Lynx.lynx píše:
My teda s kocourem problém měli.

Můžu se zeptat jaký problém? Máme taky kocoura..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2770
5.1.20 12:52

Jeste miminko nemame, ale uz ted ocekavam jeden problem, nas kocour miluje cerstvy povleceni a teplo, Normalne si vleze pod perinu. Nastesti nesnasi detsky zvuky, tak snad se od postylky bude drzet dal aspon kdyz v ni mrnous bude. Rozhodne se ho zbavovat nebudeme, ale holt budou dvere zavreny, kdyz by to neslo uhlidat, bez dozoru s miminkem ho nenechame. Jo a mozna zas zacne curat mimo kockolit, ale zvykne si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
5.1.20 12:54

Podle mě kočička vůůbec problém není, spíš bych se bála teď ve fázi tvého těhotenství, protože jestli jsi neměla toxoplazmozu, tak se hlavně HODNE hlídat ať se nenakazíš (ale jestli jsi v dětství trávila čas s kočkama, už jsi ji určitě měla a je to v pohodě…:) ) pozor na čištění záchůdku…a spíš bych si s miminkem pořídila ten krytý záchod, ať ho nenapadne tam dávat ručičky a zkoušet co to vlastně je :)… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
5.1.20 12:55

My mame taky kocku a maly dite a zadny problem s tim dohromady nebyl.. Nevím jaky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
5.1.20 12:56

@Hancue u vás by to spíše chtělo varování „Bacha na kočku, dítě ji občas zalehne.“ ;)
Mám tuhle lásku mezi dětmi a zvířaty (a nebo útrpné snášení rozumných zvířat), moc ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
25974
5.1.20 13:08

Naše kočky se děti bojí, od dcery se nechaly pohladit tak v jejich 5 letech :lol:, když brečí mimino tak odchází. Že by si k němu lehaly to vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
5.1.20 13:30

Mame aktualne 4 kocky a dite… ;) zijou vsichni ( uz pres 20 mesicu) :mrgreen:.. pred tehotenstvim a i v tehotenstvi se lidi krizovali, co s tim zverincem budeme delat a pod… delali z nich krvelacny bestie, co budou cekat az dite usne a minimalne ho zardousili… kvuli toxo jsem mela i pohovor s gynekologem ( jinak je to excelentni lekar), kdy mi rikal, jaka jsou hrozba. Tak jsem se ho zeptala, zda vi, jake prase bych musela byt, abych se nakazila Toxo… :lol: kdyz to shrnu- dite a zvire k sobe patri, jo stalo to usili, vysvetlovat 5 mesicnimu diteti, ze nemuze kocku tahat za chlupy a stejne jako vysvetlovat kockam, ze nemaj lizt treba do postylky… pred 2 mesici nase dite dostalo vlastni kote… :hug: rano jim dava misky, cisti se mnou kocniky… a je bezva, ze pochopila hned zkraje, ze zivym bytostem se neublizuje :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
5.1.20 14:27

@Poa1 ale prosím tě neplaš! To by ty bobky musela jíst hezky za čerstva a to předpokládám nedělá. Větší šanci se nakazit má, pokud sní infekční zeleninu nebo ovoce.

Krytý záchod nepomůže, dítě je zvídavé.

@Anonymní píše:

Pokud nebudeš kotě zanedbávat a vyhazovat ho ze všeho, bude v pohodě. Tím, že bude malé v kontaktu se zvířetem, je mnohem menší možnost alergií.
Pokud se toho ale budeš bát, kotě to vycítí a podle toho se bude chovat.
Samozřejmě, může nastat nějaký problém, ale vše jde řešit. Nakup si třeba kapky proti stresu, felliway nebo bachovky, to hodně pomůže do začátku. Po příchodu z porodnice se přivítej s koťetem a pak mu dej očuchat malé. Chlap ať před příjezdem donese něco, co mělo miminko na sobě a nechá kočku na to zvyknout. Bude to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
5.1.20 14:52

@smoule.koule ja prave myslim ze ty bobky by musely lezet nejakou dobu a pak si oliznout prsty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
5.1.20 15:00

@Xmichaelah myslim, že ne, že za čerstvá. Ale i kdyby uleželé, předpokládám, že tohle moc lidí nedělá… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat