Reklama

Kočky po vrhnutí. Co po mě chtějí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 05.09.18 09:01
Kočky po vrhnutí. Co po mě chtějí?

Zdravím, 8)
mé dvě kočky nedávno vrhly. Vše v pořádku až na jednu věc, obě za mnou třeba dvakrát třikrát denně chodí a něco po mě chtějí. Nažrat dostanou víc než dost, mléko též, dostatečně je pohladim a podrbu, ale dál mě pronásledují. Co po mě můžou chtít? O koťátka je také v rámci možností dobře postaráno. Před vrhem tohle nedělaly. Jsou to mé první kočky, tak kdyžtak pardon za hloupou otázku.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 09:21

pomazlit,pohla­dit,pochválit že mají kotata a starají se taky blbnou hormony :lol:
co máš za kočky?

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 05.09.18 09:23
@ka2ka píše:
pomazlit,pohla­dit,pochválit že mají kotata a starají se taky blbnou hormony :lol:
co máš za kočky?

Tohle dělám, hladim je, až z nich padaj chlupy. :) Ale tohle zdá se tolik nechtějí, protože po chvilce hlazení/mazlení odstoupí, ale pořád na něco čekají. A jak píšu, žrádlo to neni. Asi tedy ty hormony.

A kočky mam „normální“. :mrgreen: Nějaká mourovatá pouliční směs. Nic čistokrevného.

rampepurda1
Kecalka 318 příspěvků 05.09.18 09:32

Máme kocoura a taky ho máme věčně pod nohama asistuje u každé práce na zahradě.

Bábrdl
Generální žvanilka 21157 příspěvků 05.09.18 09:34
@Emimin7 píše:
Zdravím, 8)
mé dvě kočky nedávno vrhly. Vše v pořádku až na jednu věc, obě za mnou třeba dvakrát třikrát denně chodí a něco po mě chtějí. Nažrat dostanou víc než dost, mléko též, dostatečně je pohladim a podrbu, ale dál mě pronásledují. Co po mě můžou chtít? O koťátka je také v rámci možností dobře postaráno. Před vrhem tohle nedělaly. Jsou to mé první kočky, tak kdyžtak pardon za hloupou otázku.

T5eba se jen ujišťují, že jsou v přízni krmiče.

Kastraci jsi nezvažoval? Se pak v těch koťatech utopíš…

Annci
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 05.09.18 09:36

Bude se to zdát směšný, ale měla jsem kdysi kočku, a ta to dělala, když mi chtěla sdělit, že teď se o koťata mám starat já a ona si dá pohov. Když jsem šla ke koťatům a byla u nich, kočka spokojeně odkráčela ven si orazit :D Beze srandy.

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 05.09.18 09:37
@Bábrdl píše:
T5eba se jen ujišťují, že jsou v přízni krmiče.Kastraci jsi nezvažoval? Se pak v těch koťatech utopíš…

Jj, kastrace teď bude. Chtěl jsem je nechat vrhnout, protože jsem chtěl ještě jednoho kocoura. Vždycky jsem chtěl tři kočky. A mohou být kastrovány, když ještě kojí?

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 09:38
@Annci píše:
Bude se to zdát směšný, ale měla jsem kdysi kočku, a ta to dělala, když mi chtěla sdělit, že teď se o koťata mám starat já a ona si dá pohov. Když jsem šla ke koťatům a byla u nich, kočka spokojeně odkráčela ven si orazit :D Beze srandy.

mívali jsme dvě kočky obě si pořizovali kotata najednou pak je dali 50cm od sebe a střídali se po dni v hlídání starání a kojení, fakt to střídání brali poctivě

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 05.09.18 09:38
@Annci píše:

To by fakt mohlo být ono.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 05.09.18 09:40

@Emimin7 vydrž až koťata budou sama baštit,ať nemusíš řešit dokrmování,kdyby ztratily mléko. I když,asi by je veterinář stejně nevykastroval. A pak co nejrychleji,jakmile začnou od koťat zdrhat na delší dobu,přijdou znova okotěné.

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 05.09.18 09:42
@Aduš8 píše:
@Emimin7 vydrž až koťata budou sama baštit,ať nemusíš řešit dokrmování,kdyby ztratily mléko. I když,asi by je veterinář stejně nevykastroval. A pak co nejrychleji,jakmile začnou od koťat zdrhat na delší dobu,přijdou znova okotěné.

A „okotěné“ nemohou jít na kastraci? Něco jako zároveň potrat?

Jindřiš
Extra třída :D 10452 příspěvků 05.09.18 09:45
@Emimin7 píše:
Jj, kastrace teď bude. Chtěl jsem je nechat vrhnout, protože jsem chtěl ještě jednoho kocoura. Vždycky jsem chtěl tři kočky. A mohou být kastrovány, když ještě kojí?

My ted budeme nechavat kastrovat kocku, ktera si nas adoptovala (majitele se odstehovali a nechali svymu osudu 3 kocky, tak se o ne starame, 2 jsme nechali hned vykastrovat a 3.jde zitra ) a veterinarka chtela kastraci az po skonceni kojeni, ze je pak tam spatny pristup k tomu, ve 4 tydnec stari kotat jsme dali antikoncepci.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 05.09.18 09:45

Chtějí, aby jsi s nima šla za koťatama a tam se s nima mazlila. Taky mají holky šestinedělí a hormony jim blbnou :mrgreen: .

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3260 příspěvků 05.09.18 09:46
@Emimin7 píše:
Jj, kastrace teď bude. Chtěl jsem je nechat vrhnout, protože jsem chtěl ještě jednoho kocoura. Vždycky jsem chtěl tři kočky. A mohou být kastrovány, když ještě kojí?

Určitě bych s kastrací počkala až koťata odstaví, mohly by přijít o mléko, i když naše kočka i po kastraci kojila dál a to bylo koťatům už asi 8 týdnů.
Teď máš relativně čas, protože pár týdnů bude plně kojit a starat se a na podzim už jim říje nepřijde, až na jaře, a neměly by teď tedy znovu zabřeznout.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3260 příspěvků 05.09.18 09:47
@Emimin7 píše:
A „okotěné“ nemohou jít na kastraci? Něco jako zároveň potrat?

Mohou, ale v tom případě je to větší zákrok, musí se jim toho vzít víc a vetové to ne moc rádi dělají.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >