Reklama

Kocovina a přítelova nadrženost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 12:27
Kocovina a přítelova nadrženost

Ahoj holky. Možná, že to není zrovna akutní problém, spíš docela úsměvný :D, ale docela mě zajímá, jak to máte v tomhle ohledu u vás doma :D. S přítelem jsme spolu necelý dva roky, mě je 22, jemu 24. Máme i docela dost společných kamarádů, ale zároveň si po takový době dáváme i relativní volnost, prostě dámský/pánský jízdy, kdy já jdu se svýma kámoškama někam a on zase s klukama, většinou do hospody a v tom je ten problém. Nejsem v pití žádný puritán a vím, že on v pohodě zvládne i deset piv aniž by se opil tak, že by nevěděl čí je. Myslím, že chlap se potřebuje odreagovat a normálně skoro nepije, takže v tom není problém :). Problém ale nastává ráno. Veškerá jeho kocovina se přenese do toho, že se mu nechce nic dělat kromě sexu :roll:. A to ne jenom nějaký jedno číslo, ale je schopen to dělat třeba desetkrát. Náš běžný den s jeho kocovinou (typicky sobota) tak vypadá nejčastěji tak, že mě ráno vzbudí v sedm a následuje opravdu rychlý sex, kolikrát to netrvá ani půl minuty, on se pak spokojeně odvalí a spí dál. Pak se jdeme nasnídat, ovšem příprava snídaně už je zase přerušená jeho touhou (tentokrát to vydrží dýl), on se dívá na televizi a já chystám oběd, během hodiny se zase objeví v kuchyni a začne žadonit, ať toho na chvilku nechám, takže si to zase střihnem a to už je za ten den potřetí. Pak se naobědváme a jdeme k televizi, protože miláčkovi se nechce nic dělat, ovšem jenom do chvíle než se po mě zase začne sápat, takže to jedeme už počtvrtý. Během odpoledne u televize následuje ještě aspoň jednou „ruční práce“ :D. Potom večer v koupelně ve vaně a nakonec ještě jedna akce v posteli před spaním. Ze začátku mi to nevadilo, problém je, že to takhle začíná být i dvakrát do měsíce. Když chceme někam jet nebo jít, tak se to musí zrušit (samozřejmě to musím rušit já), protože se mu nechce, já spíš nemám zájem nikam chodit, protože si neumím představit, že bychom byli třeba někde na výletě a hledali každou hodinu strom, za kterým bysme si to mohli hodit :lol:. Jednou se stalo, že jsem byla nemocná a neměla jsem na to absolutní náladu, snažil se to pochopit, ale ve tři odpoledne už mi doslova klečel u postele a prosil, že už to fakt nemůže vydržet :roll: :D, tak jsem mu řekla ať si dělá co chce a v polospánku se podvolila. Jinak spolu spíme tak čtyřikrát týdně a on nijak neprotestuje. Když se ho na to ptám, tak mi říká, že tyhle stavy má fakt jenom s kocovinou a že v kocovině jsou nadržení všichni chlapi, ale na něj, že to prostě příjde a musí. Jinak ho mám moc ráda a je to typ chlapa, se kterým by ženská chtěla prožít zbytek života. Ale vážně to takhle mají všichni chlapi, že by byli skutečně v kocovině tak při chuti?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 294 příspěvků 21.07.18 12:31

Ze ty za takovou sobotu i neco zhubnes? :lol:
Jo, muz je taky po kocovine pri chuti, ale ne tak nalehave :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 12:33

To bych si teda radši šla zaběhat :lol: Teda ne, že by mi vadilo, že má chutě, ale nemuseli bychom tomu aspoň podřizovat denní program :lol:

Janis7
Stálice 57 příspěvků 21.07.18 12:35

Kdyz nemas chut na sex..tak ho proste odmitni..vzdyt mu nemusíš pokaždé vyhovět. Mej taky svou psobnpst,a bud sobecká..vzdyt ztoho sexu pak noc nemas kdyz trva takovou chvíli..akorat te tp bude psYchick vycerpavat, spat snekym kdo te neuspokojuje

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 21.07.18 12:35

Nudis se, poridte si decko a pak prestanes resit pic*viny :roll:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 21.07.18 12:37

Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela,ale asi je to tak…ne sice u každého,můj Ex byl stejný,manžel je při kocovině ko,ale už mu taky není 20. Možná by přece jen pomohlo ho někam vytáhnout,on by na to třeba tolik nemyslel :lol:

Uživatel je onlinehani28
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 21.07.18 12:45

Vzdyt nemusis pokazde souhlasit, kdyz nechces. Az tak, ze nikam nejedete, protoze byste si museli co hodinu odskakovat za strom? 8o A nemocna v polospanku, no jeste ze mel ten souhlas, jinak by se to taky dalo povazovat za znasilneni :roll:

Uživatel je onlinehani28
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 21.07.18 12:49
@Aduš8 píše:
Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela,ale asi je to tak…ne sice u každého,můj Ex byl stejný,manžel je při kocovině ko,ale už mu taky není 20. Možná by přece jen pomohlo ho někam vytáhnout,on by na to třeba tolik nemyslel :lol:

Nebo zapojit do vareni a domacich praci. Ne ze jen ona dela vse a jeste je mu po vuli kdykoliv si odskoci od televize.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16035 příspěvků 21.07.18 13:03

A to si stěžuješ nebo se chlubíš? :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 13:03

Tak to u nás nehrozí, můj chlap je po chlastu mrtvej a to totálně :-D

Fifi2
Kecalka 154 příspěvků 1 inzerát 21.07.18 13:13

Náhodou super, že to tak má s kocovinou a ne v opilosti někde na tahu :think:

free333
Neúnavná pisatelka 18683 příspěvků 21.07.18 13:16

Pro mě by to bylo nanic, to, jak zakladatelka píše, že vydrží půl minuty atd., po takovém sexu bych ho kopla někam :)

Naštěstí mám zkušenost, že alkohol spíš chlapů prodlouží výdrž a jsou k neutahání a mají perverznější nápady, než že by jeli po minutách a půlminutách a mezitím spali, to by na mě nebylo :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 14:01

Právě, že je to nanic, když to hned skončí :D i když je možný, že zatímco normálnímu chlapovi to výdrž prodlouží, tak tomu mýmu to zkrátí a musí si to vybít ve víc aktech :D a s tím znásilněním, to snad ne. Pod znásilněním si představuju něco jinýho.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 21.07.18 14:31
@free333 píše:
Pro mě by to bylo nanic, to, jak zakladatelka píše, že vydrží půl minuty atd., po takovém sexu bych ho kopla někam :)Naštěstí mám zkušenost, že alkohol spíš chlapů prodlouží výdrž a jsou k neutahání a mají perverznější nápady, než že by jeli po minutách a půlminutách a mezitím spali, to by na mě nebylo :P

Jo sice chce moc po chlasteni, ale vetsinou to az tak nejde..uz taky neni 20.. ani 30…za me nee.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 15:21

Takže je možný, že to s přibývajícím věkem bude ubývat :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama