Koho momentálně bolí zuby?

Anonymní
16.3.16 12:52

Koho momentálně bolí zuby?

Kdo je tu také v takové těžké situaci :lol: a trápí ho dnes zuby - spíše tedy ukrutně bolí? Už dvě noci nespím, zítra jdu k zubaři a ať mi ho snad i vytrhne :mrgreen: :mrgreen: (je to šestka nebo sedmička nahoře)…

Prosím o zachování anonymu, chodí sem i kolegině z práce a nerada bych, aby to v práci opět řešily…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2248
16.3.16 12:54

Hlásím se :mrgreen: tedy není to nic hororového, s druhým těhotenstvím se opět probudila moje osmička, takže se klube. Naštěstí je rovně, ale i tak je to nepříjemné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
16.3.16 13:02

Mi začaly bolet po dnešní návštěvě dr :lol: spíš ze strachu.. ale jako zase se mi ozývá 8ma, roste mi už asi 10 let a pořád není venku, to mi bolí celá čelist :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4760
16.3.16 13:05

Mě bolí už předem, protože se zítra chystám na čištění kanálkůůůůů…to bude nádhera :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
16.3.16 13:41

Mne! Jenže jsem snedla skoro celou vaničku čokoládové zmrzliny :oops: myslim, ze dalsi kontrola u dr asi nebude zrovna party

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 13:44

Dneska naštěstí ne :) Ale mám poslední dobou citlivé zadní zuby :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
16.3.16 14:04

Též se hlásím - i když už mi bylo pomoženo :-) Dnes v noci jsem se vzbudila šílenou bolestí levé horní osmičky, myslela jsem, že polezu po zdi. Moje zubařka zuby netrhá, naštěstí mě osvítilo a zavolala jsem zubaři od nás z práce a byl ochotný mě vzít mimo pořadí akutně a jak se ukázalo, i zadarmo. No… osmička je minulostí - mrknul, opíchal, sekal, páčil, škubnul… :-) A je klid. Zlatý to chlap. Přeju všem brzký konec trápení!

(Akorát mi to teda ještě nezačalo přicházet k sobě, počítám, že to pak bude maso. Ale to už vydržím. :-) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
16.3.16 15:43

@Maddlen jsi dobrá.. já bych umřela už předem :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
16.3.16 16:10

@martina.se Ale neumřela… když už je ta bolest tak děsná, že člověk nemůže nic a zatemňuje mu to mozek, je vytržení přímo spása. Konec utrpení. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
16.3.16 16:34
@Maddlen píše:
@martina.se Ale neumřela… když už je ta bolest tak děsná, že člověk nemůže nic a zatemňuje mu to mozek, je vytržení přímo spása. Konec utrpení. :-)

mi čeká odstranění 8miček a nemám ani zubaře, ani termín a bojím už teď.. Ale jinak chápu, chlap říká to samé, jen já jsem prostě srab :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
16.3.16 21:28

Mě bolí skoro pořád, mám citlivé zuby :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 21:39

Zitra jdu na vyndani stehu :) Minuly tyden mi byla odsranena 8..pry s vackem vetsi nez zub :/ Dostala jsem ATB..Neboj bude dobre ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4760
17.3.16 12:51

Tak jsem se právě vrátila z čištění kanálků…zatím to nebolí, a doufám, že to tak zůstane :oops:. Nevíte někdo, co to je? flečr? To mi dala na vršek a pod to nějaký cavix? Pokud by to prý bolelo, mám přijít zítra, pokud ne, tak až v úterý na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama