Koho zlobí zdraví poslední dny?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8845
5.1.22 07:22

Koho zlobí zdraví poslední dny?

Mam operovany krecaky. Ta noha uz ted boli jen vyjimecne, tak jednou za pul roku az rok. No a vcera se to rozjelo, boli, potvora. Okolo slysim jak od predvcera lidi utahany, mota se jim hlava. Auti dite posledni dva dny dost nevrly. Mate taky nekdo nejaky bebinko ted? Jen si chci potvrdit, ze je to nejspis nizkym tlakem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
122
5.1.22 07:28

Boli me hlava a od vcerejska se citim jakoby na me neco lezlo. Ale mivam to vždy kdyz je takova nahla zmena pocasi z minus 10 do plus 10 :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
5.1.22 08:00

Už třetí den léčim zánět průdušek. Dnes je mi tedy i zle od žaludku. A bolí mě ledvina. Před půl rokem mi vyndavali ledvinové kameny a od tý doby někdy zlobí. Musim toho dneska víc vypít. Nejradši bych dnes nevylezla z postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19861
5.1.22 08:11

Jo, co jsem se vyhrabala z virozy přes vánoce, tak mě rozbolel zub a pobolívá mě po rýmě ještě ucho. K zubaři se jen tak nedostanu, tak snad to zas přejde, na pohotovost se mi moc nechce :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
5.1.22 08:14

To jsem rada, ze v tom nejsem sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19861
5.1.22 08:15

@Tarjei no, hlavně děti se doplňují, když je náhodou jedno hodné, tak druhé mi to poctivě vynahrazuje. K tomu se podívám do kalendáře na povinnosti a udělá se mi zle :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9489
5.1.22 08:30

Mám zánět močáku a střevní běhavku. Do toho mě urputně bolí hlava :zed: To ten rok „hezky“ začíná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4577
5.1.22 08:33

Hlava mě příšerně bolí :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
5.1.22 08:34

Taky mam takovy divny stavy, ale jsem tehotna v osmem mesici tak se mi to moc nelibi. Jak kdyby ma me neco lezlo, presne tak.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66424
5.1.22 08:34

Jo, taky se rozpadam. Čeká mě biopsie a mám z toho vítr.. doma dusno, nikomu jsem to neříkala.. radši.. a jsem neskutečně unavená, fakt otřesný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
5.1.22 08:43

Zhruba 26.12. začaly ploténky, pak to šlo na hrudní páteř a posléze na krční. Pak to bylo OK a zase začalo kolem krku a na hrudní páteř. Dneska trošku lepší, tak snad se toho už zbavím. Ale byl dlouho klid, co cvičím, tak záda v cajku 🤷🏻‍♀️ Bavila sem se s mamkou, zda to nebude počasím. Ať je brzy zase dobře :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
5.1.22 08:43
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
5.1.22 08:46

Jo ja chytla nejspíš od syna rýmu, bolí mě od toho hlava a neustále kýchám, což je v devátém měsíci fakt výhra, protože co kýchnutí, to musím letět čůrat :mrgreen: syn taky nachcipany, krom rýmy má ještě hnusný kašel, od letošního podzimu už asi po desáté, takže sem zas nadšená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
5.1.22 09:06

Hlásím se do klubu. Jsem týden po očkování a nějak se mě pořád drží vedlejší účinky. Jsem jak orejeta parním válcem, už je to mnohem lepší, ale pořád mě bolí tu sval, tam kloub, v krku, hlava, břicho… a dnes v noci jsem měla příšerný křeče v podbřišku, jak kdyby tam někdo soustavně pichal milionem jehel… už jsem chtěla budit manzelay že jedeme na pohotovost, ale pak jsem našla nějakou polohu, ve které se to začalo postupně lepsit, teď už dobrý, jen mám v břiše orchestr, vypadá to jako pohyby dítěte, ale v podbřišku, tak asi střeva…ale není mi zle, nedělám na záchod… kdo ví, co to bylo, snad se to nebude opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
5.1.22 09:27

Taky si jdu fňuknout: od dubna loňského roku mám potíže s tenisovým loktem a do toho jsem si nedávno někde nachladila trapézové svaly. Už se tedy mohu trochu otáčet hlavou, ale na Štědrý den jsem se musela otáčet celá. Momentální PMS s bolestmi v podbřišku a pravidelné migrény ani nepočítám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat