Kojeňák - darování oblečení, hraček,...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dvorga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 13:41
kojeňák - darování oblečení, hraček,...

Ahoj maminky, prosím, nemáte některá zkušenost s nějakým kojeneckým ústavem, nebo dětským domovem, kde přijímají mimo peněz i oblečení a hračky (jde o oblečky do 2 let věku)… Když tak koukám po webu, všude chtějí finance.. proto se ptám vás o zkušenosti =) děkuji vám všem =)

Reakce:
jannina1
Závislačka 4359 příspěvků 08.11.14 13:44

Spíš azylák. V kojeňáku nebo v dětských domovech mají věcí dost od sponzorů.

Bábrdl
Generální žvanilka 22805 příspěvků 08.11.14 13:47

@dvorga kojenaky mají oblečení dost, zkus nějaký azylak, ale počítej, že se Tim prohrabou a co nebudou chtít vyhodi :nevim:

Aklama
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 08.11.14 13:51

Hodně věci pomohou i darované na internetu, třeba tady je skupina ne e-miminu https://www.emimino.cz/…ankovani/95/. Holky sami s dítětem mají často velmi hluboko do kapsy.

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 08.11.14 13:54

@dvorga Jak píše @jannina1 - tyhle věci mnohem víc užijí v nějakém azylovém zařízení (pro matky s dětmi, oběti domácího násilí…).

Riky69
Závislačka 4973 příspěvků 08.11.14 13:56

Nebo zkus sama nejprve zavolat do azylového domu. Kröningův dům v Bohnicích je pro miminka tak tam zavolej a zeptej se. Třeba se jim tobude hodit.

Petra Z
Hvězda diskuse 52486 příspěvků 08.11.14 14:03

My vozime do klokánku

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 08.11.14 14:07

@dvorga
Zkus zavolat primi do kojenaku. U nas brali hracky i obleceni.

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 08.11.14 15:23

@dvorga Známá pracuje v kojeňáku, byla jsem se tam podívat, děti mají co se veškerých materiálních věcí týče, vše mnohem lepší než moje děti. Mají vše od sponzorů. Tam finance nechybí, chybí tam něco úplně jiného… Já občas věnuji krom lidí kolem sebe v nějaké skupince třeba na modrém koníkovi, kde jsou za to maminky vděčné, vezmou si jen co chtějí a zaplatí si aspoň poštovné nebo si pro to přijedou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >