Kojenci smrdí z nosu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilly89
Nováček 3 příspěvky 19.03.19 21:13
Kojenci smrdí z nosu

Dobrý večer,

Dnes při kojení jsem něco cítila a pak jsem zjistila, ze malému smrdí z nosu, je mu 5tydnu. Nevíte, co by to mohlo byt? Nechci plasit a hned jezdit k dr. Rýmu má čirou. Napadlo mě, jestli by to nemohlo byt třeba zkažené mlicko, které občas malému zaskočí i do nosu, když hlta :nevim: děkuji

Reakce:
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 19.03.19 21:38

@Lilly89 taky me napadlo, jestli si treba neublinknul a nezustalo mu to v nosanku. Mas morskou vodu ve spreji? Zkusila bych parkrat prostriknout a uvidis.

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 19.03.19 21:41

Ja jsem četla o smradu z nosu, ale bylo to u batolete, které uz hybalo ručičkama a něco si tam strčilo. Malou součástku hračky. Vašemu miminku se tam asi nic dostat nemohlo, nebo ano? Já bych šla raději na ORL, at se dr. podívá.

Lilly89
Nováček 3 příspěvky 19.03.19 21:48

Nene do nosanku se mu nemohlo nic dostat, to vím určitě. Zkusím koupit mořskou vodu a uvidím, jestli nám to v něčem pomůže.

mapu
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 19.03.19 21:53

A je to urcite z nosiku? Syn to mel podobne, bylo to mlíčko v zahybu kuze pod krckem..

Lilly89
Nováček 3 příspěvky 19.03.19 22:00

@mapu ano jsem si jista, celeho jsem ho zkontrolovala, je spokojený, neplace, tak zkusím tu mořskou vodu a když to nezabere, tak skocim k dr.

Váš příspěvek
Reklama