Kojené 6 týdenní miminko dokrmované sunarem - zácpa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oliii98
Nováček 1 příspěvek 01.04.19 09:19
Kojene 6 tydenni miminko dokrmovane sunarem a zacpa

Ahoj holky :) chtela bych se zeptat jestli jste nektera neresila stejny problem a co vam popripade pomohlo. Mam 6 tydennihk chlapecka a od svych 14 dnu je dokrmovany sunarem premium, jelikoz nemam tolik mlicka. 6 dni zpet byl jeden den na sunaru, jelikoz mleko nebylo a od te doby se nevykakal. Stale tlaci, ale nedari se, proto mu musim kazdy den pomahat rourkou. Potom se hezky vykaka a stolice je takova jakoby mazlava a neni tolik ridka jako drive. S prdikama problemy nemame, prdi hezky. Zkousela jsem delat sunar z hermankoveho caje, pijeme denne 20-40 ml fenykloveho caje, ale porad zadna zmena. Myslite ze mam na dokrm zmenit mleko? Nevim uz co udelat, aby kakal sam. Dekuju za pripadne rady a zkusenosti :)

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 01.04.19 09:26
@Oliii98 píše:
Ahoj holky :) chtela bych se zeptat jestli jste nektera neresila stejny problem a co vam popripade pomohlo. Mam 6 tydennihk chlapecka a od svych 14 dnu je dokrmovany sunarem premium, jelikoz nemam tolik mlicka. 6 dni zpet byl jeden den na sunaru, jelikoz mleko nebylo a od te doby se nevykakal. Stale tlaci, ale nedari se, proto mu musim kazdy den pomahat rourkou. Potom se hezky vykaka a stolice je takova jakoby mazlava a neni tolik ridka jako drive. S prdikama problemy nemame, prdi hezky. Zkousela jsem delat sunar z hermankoveho caje, pijeme denne 20-40 ml fenykloveho caje, ale porad zadna zmena. Myslite ze mam na dokrm zmenit mleko? Nevim uz co udelat, aby kakal sam. Dekuju za pripadne rady a zkusenosti :)

Zkus Nutrilon, nevím přesny název, ale byla to plechová kulatá dóza. :) Narozdíl od Sunaru má totiž už naštěpeného „cosi“, prostě by to mělo být pro bříško šetrnější.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 01.04.19 09:33

Moji holčičce pomohl Nutrilon omneo comfort proti zácpě a drobným zažívacím potížím, akorát to trochu leze do peněz, ale stejně jsem někdy musela použít rourku. Malá měla problémy se zažíváním pořád a přešlo to snad až začátkem pátého měsíce. Já jsem kojila tři měsíce a to jsem musela rourkovat každý den, měla záchvaty řevu, opravdu z toho bylo slyšet, že strašně trpí a zkoušela jsem všechno možný, od houpání po masáže, ale pomohla až rourka.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 01.04.19 09:37

Jo a ještě hodně pomohla švestková šťáva, ale tu jsem začala dávat až od čtvrtého měsíce.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 01.04.19 10:48

Ahojky memu synovi na zacpu pomohl easylax projimadlo pro miminka maji v dr maxovi a mlicko babylove z dm ale musis zkouset,kazde mimi je jine a sedma mu neco jineho takze zkouset a aspon 14 dni vydrzet na jednom druhu,davat probiotika

Váš příspěvek
Reklama