Kojené dítě nechce jíst

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3509
23.10.15 11:45

@brko :) :kytka:

A to uz skoro neprispivam, nejak ted v posledni dobe namam moc cas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14148
23.10.15 17:29
@Kamikadze píše:
Co myslis tim odrovnal zuby?

myslím tím to, že se mu zkazily i přes čistění zubů po vypití mléka před spaním. ve svých 5 letech má cca 5 zubů zaplombovaných a dvě stoličky musely bohužel ven. druhé dvě zaplombované zlobí, ale zatím drží, tak doufám, že ještě chvilku budou… Asi by měl problémy i tak, ale to mléko z lahve to urychlilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
24.10.15 08:57

@brko davam ji jist sami, nimre se v taliri'da 2-3 sousta a pak chce prso

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
brko
24.10.15 09:50

@terka a a co kdyby měla svůj talířek, ze kterého by „jedla“ sama a ty bys ji zároveň krmila z jiného? Taky ji může vadit konzistence stravy.
Každopádně platí to, co jsem již napsala předtím. Nabízet, nenutit, kojit…

• Citovat
  • Nahlásit
1387
25.10.15 12:58
@nozu píše:
myslím tím to, že se mu zkazily i přes čistění zubů po vypití mléka před spaním. ve svých 5 letech má cca 5 zubů zaplombovaných a dvě stoličky musely bohužel ven. druhé dvě zaplombované zlobí, ale zatím drží, tak doufám, že ještě chvilku budou… Asi by měl problémy i tak, ale to mléko z lahve to urychlilo…

A to mu bylo kolik? A jsem nejak porad zmatena, do kolika mel mleko pred spanim? Pak druha vec me zarazi..myslis ze kvuli mleku ma znicene zuby?? Nebo ze jsi to davala z lahve??? A vubec do kolika let jste davali diteti vecer mliko? Jde mi o to, kdy asi nebo jak postupne ubirat UM. Uz ten ma jen rano a vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
26.10.15 06:54

@brko vse delam ma svych talirku nespocetne…ji i se sourozenci…proste nema chut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14148
26.10.15 19:14
@Kamikadze píše:
A to mu bylo kolik? A jsem nejak porad zmatena, do kolika mel mleko pred spanim? Pak druha vec me zarazi..myslis ze kvuli mleku ma znicene zuby?? Nebo ze jsi to davala z lahve??? A vubec do kolika let jste davali diteti vecer mliko? Jde mi o to, kdy asi nebo jak postupne ubirat UM. Uz ten ma jen rano a vecer.

mléko měl z lahve před spaním do 3 let. a bylo to jak mlékem, tak i způsobem podávání - lahví. lepší varianta by byla mléko z hrnečku, pak vykoupat a vyčistit zuby a pak už bez dalšího jídla rovnou spát. prostě aby mohl zafungovat i samočistící mechanismus v puse. ale to vím až teď zpětně. jinak třeba dcera se odstavila od kojení v 15 měsících a lahev s UM si nikdy nevzala, takže u ní jsem tento problém řešit nemusela. mléčnou dávku jsme doháněli sýry a jogurty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
27.10.15 07:21

Holky tyden ji davam B komplex a vcera snedla obed i veceri. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3509
27.10.15 07:44

@terka a Gratuluji :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
27.10.15 08:06

@jezzz @Jezz At too nezakriknem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3509
27.10.15 08:35

@terka a Podle mne ne :) Mohly to byt zoubky, viroza a uz je to ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
4.8.20 22:23

Dcera nechce jíst

Ahoj mamky, mám 13m starou dceru a nechce nic jíst. Celý dny by byla živa jen z Lipánků, nebo banánů…prostě, co je sladký. Masný jídla vůbec, jako polívka a tak. Brkaši tři lžičky a konec. Kojená je jen před spaním a jednou dvakrát v noci. Nevím, co s ní. Sladkým ji ládovat nemůžu, to ji akorát založím na obezitu a přijde o zuby. Jo, co sní, je kousíček suchého pečiva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 22:29

A co ovoce, zelenina, mléčné výrobky jako jogurt? Nic?
Jinak Lipánka bych děcku nedala, to raději dám trochu marmelády do kvalitního bílého jogurtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
4.8.20 22:33

@Koblizkova1980 do rajčete a okurky si kousne, ale žádná sláva. To není jídlo, jako svačinka dobrý, ale aby si dala teplý obídek, to vůbec. Jogurty jí choceňský, to jsem zapomněla zmínit. Nevím, zda by mělo smysl přestat kojit, když je kojená jen v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
4.8.20 22:33

Co nějaký kaše? Naše bude mít roka, je taky docela vybirava, ale zatím se nám osvědčila k snídani (ťuk ťuk), rýžová kaše - zvykala si asi tejden teda, nejdřív se xichtila, ale teď už si na ni pochutnava :). Tak to chce taky zkoušet víckrát no, ne dat jednou - dvakrát nechceš, ale mít trpělivost. To samy s jogurty. Zachutnal ji až 5% Milko Řecký jogurt, vyzkoušeli jsme x druhů. K večeři dělám ruzne zeleninové polévky, dynove, batátové, brokolicoce, z kořenové zeleniny… na másle osmahnu cibuli, zeleninu, zaleju vodou a dam varity, pak rozmixuju a je to. Co ty krupky takový? Kukuřičný, spaldovy, nevím jaký… to by ji nechutnalo? Není to teda žádný supr jídlo, ale tak lepší než nic.. zitny chleba třeba s kvalitním máslem? A to se ti nechce ani kojit přes den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama