Kojenec hýbe jednou ručkou více než druhou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 128 příspěvků 29.03.18 17:20
kojenec hýbe jednou ručkou více než druhou

Ahoj, máte některá zkušenost s tím, že miminko více hýbe jednou rukou než druhou? jsme objednaní k neurologovi, tak bych ráda věděla co nás čeká?

Reklama

Reakce:

hani28
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 29.03.18 17:31

Proc k neurologovi? Mala jako mimino taky pouzivala vic jednu nez druhou, tak jsme si rekli, asi bude levak, ani me nenapadlo ptat se doktora…

Martina712
Kecalka 131 příspěvků 29.03.18 17:35

Ahoj. Meli jsme to taky tak. Asi do pul roku pouzival vic jen jednu rucicku. Druhou mel kvuli tomu docela nesikovnou. Byli jsme u doktorky, ta ho zkontrolovala a vse ok. Fyzioterapeutka mi rikala, ze muze byt jedna ruka treba o 2 mesice sikovnejsi nez druha. Snazila jsem se ho motivovat, na tu pomalejsi rucku a do mesice se to pak srovnalo.

aduska912
Kecalka 128 příspěvků 29.03.18 17:36

Pediatrička nás poslala k neurologovi

aduska912
Kecalka 128 příspěvků 29.03.18 17:39

Všimla si toho sama od sebe, přitom tou ručkou která se jí zdá lenivější si chytá hračičky více než tou druhou

ka2ka
Extra třída :D 12120 příspěvků 29.03.18 17:52

Měla jsem u obou dětí, cvičili jsem vojtovku, k neurologovi nás s tím mudr opravdu nehnal :think:

azalia
Kecalka 263 příspěvků 29.03.18 18:45

Je naprosto v pořádku, že pediatrčka chce nejprve celkové neurologické vyšetření. Neurolog dítě posoudí nejlépe a rozhodne o dalším postupu. Buď se bude čekat nebo budete cvičit vojtovku.
Já to měla u dvou dětí - nejprve neurolog, pak teprve fyzioterapeut + cvičení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama