Kojenec má dny, kdy odmítá prso. Je to normální?

Anonymní
11.3.16 13:47

kojenec má dny, kdy odmítá prso..je to normální?

Ahoj, myslím, že nejde o bojkot nebo bolení, lahvičku s UM totiž taky odmítá!! Syn (skoro 4M) má občas dny, že prostě asi nemá hlad, protože odmítá pít..dnes to vypadá tak, že se nakojil ve 4, pak v 6, v 9 kojení odmítl, v 11 po hystaráku u prsa jsem mu nabídla UM, to dal tak 50ml a teď odmítá opět. Nevím co s ním, je to normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
11.3.16 13:53

Je to normální, neřeš to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8664
11.3.16 14:04

Je to časté, pokud dáváš dudlík, je možné, že je to reakce na dudlík. Flašku bych nenabízela, může Ti ho zbytečně odstavit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
11.3.16 14:08

Syn si sel tvrde za svým pridelem a to co tři hodiny - mohla jsem mu to stopovat(bohužel i v noci a to veeelmi dlouho). Synovec dělal to, co tvůj malý, někdy pil někdy ne - prospívají oba stejne. Um bych nedavala pokud mas dost mleka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
levante
11.3.16 14:08

Je to normální. Můj 6m syn to dělal a dělá taky 8)

• Citovat
  • Nahlásit
3HE
22304
11.3.16 14:51

Třeba se mu už chystá na zoubky… tak mu je kojení někdy nepříjemné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
11.3.16 21:14

Mam syna taky skoro 4 mesice a dneska poprve taky to same - hysterak a odmitani prsa. Nakonec jsem ho po sesti hodinach oblafla a misto nakrmeni v loznici jako normalne jsem ho „prepadla“ v obyvaku, kdyz si s nim hral manzel, rychle strcila k prsu, aby nemel cas si to uvedomit a on se normalne najedl. :mrgreen: Takze to chce klid a neco na nej vymysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat