kojenecká výživa babylove

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 19.05.09 14:01
kojenecká výživa babylove

ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kojeneckou výživou babylove?

Reakce:
villa
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 19.05.09 14:07

ahoj kosatko,
při posledním nákupu jsem malému koupila kaši z babylove a chutnají mu i mě :D a mají dobré ceny.

Majča
Kecalka 121 příspěvků 19.05.09 14:08

Ahoj,
chvíli jsme ji používali, je celkem levná, ale mám dojem, že se mléko špatně rozpouštělo.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 19.05.09 14:15

Ahoj, UM babylove se podle mne moc nepovedlo, je dost husté, špatně se rozpouští, dělá hrudky, takže jsem je koupila jenom jednou. Jinak jsou ostatní výrobky v pohodě… Ale rozhodně už jsem četla i ty názory, že právě tohle UM některým miminkům vyhovuje. Ahoj, M.

Efa
Kecalka 208 příspěvků 19.05.09 15:19

Kupovala jsem jen sklenicky a ty mi prisly ok. UM jsme nemeli, byl kojeny, a kase mi prisly desne sladke, radeji jsem davala a davam Alnaturu.

""http://tac.fa­milies.com/ez­b/1047042.png:http://tac.families.com/ezb/1047042.png /> ""http://tac.fa­milies.com/ez­b/1186764.png:http://tac.families.com/ezb/1186764.png

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 19.05.09 15:21

holky dík.My používáme hami, jen se mi teď dostaly do rukou slevové kuponky právě na babylove.Tak možná jednu zkusim a uvidim

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 19.05.09 19:25

kosatko, jestli kupujete hami a jde Ti o kaše, tak jsou hodně podobně sladké, takže myslím, že by nemusel být problém … u nás teda nic sladkého neprošlo ..

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 19.05.09 19:35

o kaše ne, o mléko.Na tom jsme závislí :) , ale kaše mi nikdy nechtěl

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 19.05.09 20:44

Kosatko, my meli mleko od 6. mesicu a vickrat jsem ho nekoupila…Spatne se rozpousti a ani neni chutove nic moc, tedy v porovnani se Sunarem. Taky hned po vychladnuti mi prislo, ze vodnati…Sunar mi ditko dopije i studeny.....Jakz takz jsem ho dodelala do kasi…

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 19.05.09 21:27

Kupuju kase i UM a vsechno mi prijde v pohode :) Malemu to chutna.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 19.05.09 21:52

kupuju kaše, ty jsou dobré, UM jsem nikdy nekoupila, Vojta pije Hami a Sunar a nechtěla jsem další změnu… skleničky taky dobré. celkově mám DM moc ráda :D

Maroussia
Povídálka 30 příspěvků 09.06.10 16:22

Ahujky, tak já používala nejdřív Sunar, pak kvůli ceně mlíčko od Babylove a baští bez rpoblémů. Zezačátku se mi dělaly taky hrudky, ale je důležitej postup nejdřív do suché flašky naměřit sušinu, teprve pak zalít teplou vodou a důkladně proštěrchat a je to bez problémů. Osobně to střídám s mlíčkem od Hippu s probiotikama, je o něco dražší, ale pořád levnější než Sunar, tak mám pocit, že mu dávám něco dobrýho. Jinak kojenej byl plně, mlíčko máme ted na dopolední svačinku, protože už kojím jen 1-2× denně, tak aby nějaký mlíko bylo (je mu 9 měsíců).

hanah.cz
Kecalka 415 příspěvků 21.06.10 20:53
Maroussia píše: … Zezačátku se mi dělaly taky hrudky, ale je důležitej postup nejdřív do suché flašky naměřit sušinu, teprve pak zalít teplou vodou a důkladně proštěrchat a je to bez problémů.

Mě teda UM babylove nikdy hrudky neudělalo a to mám postup opačnej než Maroussia - do ohřáté vody sypu UM a štěrchám :-D
Jinak malýmu chutnalo. Časem se chystám i na ty jejich skleničky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >