Reklama

kojenecká výživa babylove

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 19.05.09 14:01
kojenecká výživa babylove

ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kojeneckou výživou babylove?

Reklama

Reakce:

villa
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 19.05.09 14:07

ahoj kosatko,
při posledním nákupu jsem malému koupila kaši z babylove a chutnají mu i mě :D a mají dobré ceny.

Majča
Kecalka 121 příspěvků 19.05.09 14:08

Ahoj,
chvíli jsme ji používali, je celkem levná, ale mám dojem, že se mléko špatně rozpouštělo.

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 19.05.09 14:15

Ahoj, UM babylove se podle mne moc nepovedlo, je dost husté, špatně se rozpouští, dělá hrudky, takže jsem je koupila jenom jednou. Jinak jsou ostatní výrobky v pohodě… Ale rozhodně už jsem četla i ty názory, že právě tohle UM některým miminkům vyhovuje. Ahoj, M.

Efa
Kecalka 208 příspěvků 19.05.09 15:19

Kupovala jsem jen sklenicky a ty mi prisly ok. UM jsme nemeli, byl kojeny, a kase mi prisly desne sladke, radeji jsem davala a davam Alnaturu.

""http://tac.fa­milies.com/ez­b/1047042.png:http://tac.families.com/ezb/1047042.png /> ""http://tac.fa­milies.com/ez­b/1186764.png:http://tac.families.com/ezb/1186764.png

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 19.05.09 15:21

holky dík.My používáme hami, jen se mi teď dostaly do rukou slevové kuponky právě na babylove.Tak možná jednu zkusim a uvidim

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 19.05.09 19:25

kosatko, jestli kupujete hami a jde Ti o kaše, tak jsou hodně podobně sladké, takže myslím, že by nemusel být problém … u nás teda nic sladkého neprošlo ..

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 19.05.09 19:35

o kaše ne, o mléko.Na tom jsme závislí :) , ale kaše mi nikdy nechtěl

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 19.05.09 20:44

Kosatko, my meli mleko od 6. mesicu a vickrat jsem ho nekoupila…Spatne se rozpousti a ani neni chutove nic moc, tedy v porovnani se Sunarem. Taky hned po vychladnuti mi prislo, ze vodnati…Sunar mi ditko dopije i studeny.....Jakz takz jsem ho dodelala do kasi…

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 19.05.09 21:27

Kupuju kase i UM a vsechno mi prijde v pohode :) Malemu to chutna.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 19.05.09 21:52

kupuju kaše, ty jsou dobré, UM jsem nikdy nekoupila, Vojta pije Hami a Sunar a nechtěla jsem další změnu… skleničky taky dobré. celkově mám DM moc ráda :D

Maroussia
Povídálka 30 příspěvků 09.06.10 16:22

Ahujky, tak já používala nejdřív Sunar, pak kvůli ceně mlíčko od Babylove a baští bez rpoblémů. Zezačátku se mi dělaly taky hrudky, ale je důležitej postup nejdřív do suché flašky naměřit sušinu, teprve pak zalít teplou vodou a důkladně proštěrchat a je to bez problémů. Osobně to střídám s mlíčkem od Hippu s probiotikama, je o něco dražší, ale pořád levnější než Sunar, tak mám pocit, že mu dávám něco dobrýho. Jinak kojenej byl plně, mlíčko máme ted na dopolední svačinku, protože už kojím jen 1-2× denně, tak aby nějaký mlíko bylo (je mu 9 měsíců).

hanah.cz
Kecalka 415 příspěvků 21.06.10 20:53
Maroussia píše: … Zezačátku se mi dělaly taky hrudky, ale je důležitej postup nejdřív do suché flašky naměřit sušinu, teprve pak zalít teplou vodou a důkladně proštěrchat a je to bez problémů.

Mě teda UM babylove nikdy hrudky neudělalo a to mám postup opačnej než Maroussia - do ohřáté vody sypu UM a štěrchám :-D
Jinak malýmu chutnalo. Časem se chystám i na ty jejich skleničky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >