Kojenecké mléko Hami od 6.m. - jak často mělo vaše dítě stolici?

11
7.12.18 16:38

Kojenecké mléko Hami od 6.m. - jak často mělo vaše dítě stolici?

Ahoj všem maminkám,
jdu se Vás zeptat na vaše zkušenosti s kojeneckým mlékem Hami od 6.m. Je nám 7 měsíců a doposud jsme užívaly Bebu Optipro HA. Časem dceři přestala chutnat, tak jsme zkusily mléko od Hami. Dceři skutečně zachutnalo, ovšem problém nyní shledávám ve velice časté stolici. Nemá průjem, stolice je pevná, ale třeba i 5× - 6× denně! Je to normální? Dříve to bývalo max. 1 - 2× denně…
Je tu někdo, kdo má podobný problém, jako já? :* Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.12.18 16:43

Ahoj ano u nas to samy, ne tak casto, ale po vsech ostatnich mel syn zacpu, s hami bez problemu… po hami tak 3-4× denne, ale s prikrmama se to postupne upravilo… ted 15m a nekdy 1×denne, nekdy 3×..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.12.18 17:07

@LittlePumpkin My už jsme také na příkrmech několik měsíců, Hami mléko bereme teprve týden, tak snad se to trochu ustálí a omezí…A děkuju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.7.20 07:59

Oživuji diskuzi. Přečetla jsem hromady recenzí na Hami 6+, ale nikdo nepíše o tom, jakou má mimčo po mlíčku stolici. Malá ho pije cca 4 týdny a stolice je 1 - 2× za den ale hodně tekutá a velké množství až to někdy vyleze i z plíny, přijde mi, že stejné množství co vypije tak z ní vyleze, zkusili jsme přejít na Sunar, ale teď pro změnu nekaká skoro vůbec a když už tak tuhé malé králičí bobky po usilovném tlačení, nevím, co je lepší, jinak pije s chutí všechno, bolení bříška nemá, po Sunaru strašně prdí a hodně říhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
23.7.20 08:43

U prvního syna, jsem taky dávala Hami, ale měl taky řídkou stolici a kamarádka to samé. Srovnávali jsme ho a je tam vyšší podíl nějaké mléčné složky nebo co, tak jsme přešli tehdy na DM Babylove (měl už 20m) a to mu sedlo teda víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama