Kojenecké Plavky od výrobce Unuo, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 31.07.19 20:07
Kojenecké Plavky od výrobce Unuo, máte zkušenost?

Ahoj, od září budeme s malou chodit na plavání pro kojence a tak si začínám zjišťovat, jak to je s plavkama. Máte někdo zkušenost s neoprenovyma plavkama od výrobce Unuo? Fungují nebo propouští? Malá je typ miminka s pěkným faldikama, tak mi přijde, že nevím, zda se vůbec chytáme v rámci velikostí. Případně budu ráda za nějaké typy od vás, nerada bych se uchylovala k jednorázovým. Díky.

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 31.07.19 20:36

Tento typ plavek je za trest oblekat na mokre dite. Vzala bych typ s patentkami na boku.

ugluk
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 31.07.19 20:44

Je otázka, co myslíš propouštěním. Propouští to dovnitř vodu a ven moč, to je normální. Nepropouští to kakání ven. Jinak taky preferuji ty rozepínací, ať už kvůli oblékání, tak kvůli případnému svlékání pokakaných. Ale výrobce Unuo bych se nebála.

stinga
Echt Kelišová 8446 příspěvků 31.07.19 20:44

@Kačabka7 @Cuddy však to oblékáš na suché dítě, my jsme tento typ plavek měly na kojenecké plavání a v pohodě, a to byla malá hodně baculatá přes bříško - měly jsme několikery jak rostla

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 31.07.19 20:48
@stinga píše:
@Kačabka7 @Cuddy však to oblékáš na suché dítě, my jsme tento typ plavek měly na kojenecké plavání a v pohodě, a to byla malá hodně baculatá přes bříško - měly jsme několikery jak rostla

No to jste byli pekna cunata, jak na suché dítě? Preci se sprchuji vsichni bez plavek. Nerikej, ze pak dite otres do sucha a obleknes plavky…

stinga
Echt Kelišová 8446 příspěvků 01.08.19 08:59

@Cuddy samozřejmě, že jsme se osušily, to by měly matky, co z předcházejícího kursu oblékaly sebe a děti domů, radost, kdybychom došly do šatny a crčela z nás voda :zed:

Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 01.08.19 10:10

@Cuddy a s jakými patentkovými máš zkušenost? Já našla na první hledání jen nějaké od popoliny.

ugluk
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 01.08.19 10:42

Z patentkových na první jsem měla Popolini, na druhé mám Bamboolik.
Jinak já to zatím viděla tak, že je šatna, pak sprcha, pak bazén. Tudíž dítě svlíknu, osprchuju, nandám plavky a jdu do bazénu.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 01.08.19 11:39

@ugluk Toto poradi znam ze dvou klubu take. Pak jsou ovsem borci, co plavky obleknou jiz v satne a dite sprchuji v plavkach.

Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 02.08.19 10:28

@ugluk díky za tip

Váš příspěvek
Reklama