Kojenecké Plavky od výrobce Unuo, máte zkušenost?

81
31.7.19 20:07

Kojenecké Plavky od výrobce Unuo, máte zkušenost?

Ahoj, od září budeme s malou chodit na plavání pro kojence a tak si začínám zjišťovat, jak to je s plavkama. Máte někdo zkušenost s neoprenovyma plavkama od výrobce Unuo? Fungují nebo propouští? Malá je typ miminka s pěkným faldikama, tak mi přijde, že nevím, zda se vůbec chytáme v rámci velikostí. Případně budu ráda za nějaké typy od vás, nerada bych se uchylovala k jednorázovým. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18999
31.7.19 20:36

Tento typ plavek je za trest oblekat na mokre dite. Vzala bych typ s patentkami na boku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50813
31.7.19 20:44

Je otázka, co myslíš propouštěním. Propouští to dovnitř vodu a ven moč, to je normální. Nepropouští to kakání ven. Jinak taky preferuji ty rozepínací, ať už kvůli oblékání, tak kvůli případnému svlékání pokakaných. Ale výrobce Unuo bych se nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15660
31.7.19 20:44

@Kačabka7 @Cuddy však to oblékáš na suché dítě, my jsme tento typ plavek měly na kojenecké plavání a v pohodě, a to byla malá hodně baculatá přes bříško - měly jsme několikery jak rostla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18999
31.7.19 20:48
@stinga píše:
@Kačabka7 @Cuddy však to oblékáš na suché dítě, my jsme tento typ plavek měly na kojenecké plavání a v pohodě, a to byla malá hodně baculatá přes bříško - měly jsme několikery jak rostla

No to jste byli pekna cunata, jak na suché dítě? Preci se sprchuji vsichni bez plavek. Nerikej, ze pak dite otres do sucha a obleknes plavky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15660
1.8.19 08:59

@Cuddy samozřejmě, že jsme se osušily, to by měly matky, co z předcházejícího kursu oblékaly sebe a děti domů, radost, kdybychom došly do šatny a crčela z nás voda :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
1.8.19 10:10

@Cuddy a s jakými patentkovými máš zkušenost? Já našla na první hledání jen nějaké od popoliny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50813
1.8.19 10:42

Z patentkových na první jsem měla Popolini, na druhé mám Bamboolik.
Jinak já to zatím viděla tak, že je šatna, pak sprcha, pak bazén. Tudíž dítě svlíknu, osprchuju, nandám plavky a jdu do bazénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18999
1.8.19 11:39

@ugluk Toto poradi znam ze dvou klubu take. Pak jsou ovsem borci, co plavky obleknou jiz v satne a dite sprchuji v plavkach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
2.8.19 10:28

@ugluk díky za tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu