kojení 15měs. "mimi" -jak často+další těhotenství

456
22.10.05 21:13

kojení 15měs. "mimi" -jak často+další těhotenství

Ahoj mamky:o)
chtěla bych se zeptat,jak často kojíte svoje batolátko:o)?Jen pro porovnání-my kojíme ráno,v poledne před spinkáním,pak večer před spinkáním(bez toho neusne…)a pak v noci-jak kdy-asi 1-3krát.Snad je to ještě normální…:o)))zatím se nechystám to nijak omezovat,chci kojit nadále.Ale chtěli bychom časem další mimi (nebráníme se tomu)…tak se chci zeptat,jak jste na tom vy,které kojíte s MS-dostala poprvé,když bylo mojí holčičce 12 měsíců a teď podruhé ve 14,5měs. Tak by mě zajímalo,jestli se Vám to časem zpravidelnilo i při kojení a podařilo se otěhotnět…nebo by bylo lepší kojení omezit?To bych nerada:o(
Děkuju Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27
22.10.05 21:25

Ahoj Terezko, já jsem takhle přesně kojila ještě před týdnem svoji skoro 18ti měsíční holčičku. MS jsem dostala v 11 měsících jejího věku a pak každý měsíc pravidelně po 28 dnech. tento měsíc se nedostavily a těhotenský test jasně ukázal proč :lol: No a tak jsme během týdne malou odstavili, přes den to šlo, první noc byla kritická usedavý pláč a dožadování se prsu, sřídavě s mazlením a konejšením. Tu poslední noc jsem jí ještě dala večer před spinkáním a ještě o půlnoci, to bylo v úterý, od té doby už ne. Rvalo mi to srdce, ale je fakt, že je to v tomto věku hlavně už jen zvyk. Druhou noc už byla Dianka lepší usnula při mazlení a v noci se vzbudila jen 3×. Z toho dvakrát jsem ji vzala vždycky na chvíli k sobě a spalo se dál. Teď už spí celou noc, vzbudí se tak jednou a to jí stačí jen dudlík nebo pochovat. Toť moje čerstvá zkušenost.
Pa hodně zdaru Dana. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
23.10.05 12:43

Ahoj Dano,
díky za odpověď,gratuluju k dalšímu mimi:o)))
Terez

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama