Kojení a krmení odstříkaným mlékem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
6955
10.7.12 21:24

Odstrikej radeji deci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.12 21:37

No tak my na 4. tádnech měli za den 120,120,90,120,120,120 :-D :-D
v 8. týdnu jsme najeli na 130 cca 5× - 6× denně
10. týden 140 5× denně
11.12. týden 160ml 5× denně

bylo mi řečeno, že by měl pít 1,5× svoji váhu např. při 6kg 900ml :-) teď jde o to jak často kojíš.,

• Citovat
  • Nahlásit
7974
10.7.12 22:17

Tady máš třeba tabulku pro 1. Spíš se orientuj podle váhy než věku a i tak to ber značně s rezervou. Děti v růstovém spustu můžou klidně vyžadovat i víc jak 100kcal na kilo (u Nutrilonu je to asi 150ml na kilo). Navíc si to můžou dávkovat úplně jinak, než jak zamýšlel výrobce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
22.7.12 17:33

Ahoj maminky! náš malej měl žloutenku, tak byl línější. v porodnici mi řekli abych jednou mu dala od sebe a podruhé ze stříkačky moje mlíčko. se stříkačkou jsme skončili asi v 5.týdnu, protože prý není moc bezpečná a polyká vzduch. Začala jsem ho víc kojit a pak ho musím dokrmit z lahvičky mým mlíčkem, protože nedokáže vytáhnout tolik co má. jenže když mu nedám z lahvičky, tak bude chtít dřív pít nebo mi bude plakat a příští krmení si víc nevezme, že by ho to donutilo. Nevíte co mám dělat, aby měl sílu si ode mě vypít co potřebuje, nebo kdy se to tak může zlepšit? je mu 6týdnů. děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
22.7.12 17:38

Ahoj a jak jsi to dělala, když jste někam potřebovali jet s malým, tak jsi na cestě někde odsála?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
25.1.16 10:13

Kombinace kojení a občasné krmení z lahvičky

Ahoj maminky,

Mam 2 mesicni holcicku, plne kojenou. S kojenim nemam jediny problem, prisava se a pije pekne. Budeme se stehovat a chtela bych ji dat na chvili na hlidani. Nemate prosim zkusenost, jestli by mi mala po podani odstrikanym mlekem pres kojeneckou lahvicku avent nezacala odmitat sat z prsu? Je to individualni, vim. Dudlik davam obcas od konce sestinedeli a kojeni nam to nenabouralo. Dekuju predem za rady a zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
25.1.16 10:18

Ja pravidelne na zacatku stridala prs a lahvicku. Nasledky to nemelo, nicmene bych doporucila at hlidani spis krmi strikackou pres prst ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
25.1.16 10:19

@Lentilkaa2 nejdřív to vyzkoušej, nejspíš Ti flašku vůbec nevezme :think: jinak je to sázka do loterie, jsou mimina, které pak bez problémů zase kojíš a taková, co už prsa odmítnou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226

Když byly synovi tři měsíce, chodila jsem jednou týdně na odpoledne do práce. Hlídala ho babička a měl 3 dávky odstříkaného MM z lahvičky. Nic se nestalo a kojila jsem ho do 13 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530

@Lentilkaa2 ahoj, podle mne ok. Ve dvou měsících malého jsem musela do nemocnice, krmila ho mamka odstrikanym mlékem a to jeden cely den. Vliv to nemělo zádný. Dudlík mel uz od porodnice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.1.16 10:29

My jsme dudlík neměli, lahvičku s odsátým mlékem občas dostal a na kojení to nemělo vůbec žádný vliv. Ovšem chvílo trvalo, než si na lahvičku vůbec zvykl. Měli jsme od medely, která by měla připomínat sání z prsa. Vždy jsem musela odstříkat trochu více, než vypil, jelikož mu mléko teklo rychleji a dost šlo vedle. :-) Taky se mi vždy osvědčilo mu savičku namočit v mléce, aby vůbec věděl, co s ní dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3352
25.1.16 10:48

Myslim že ve 2 měs když nemá problém bych pak prso chtěl. ale nezaručí to nikdo. ale chce to vyzkoušet. můj láhev nechtěl ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
25.1.16 10:49

No, já dala jednou dokrm, pak jsem se 14dni trápila, aby se zas prisal. Úplně to zapomněl. Pak jsem se zas rozkojila, naštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
25.1.16 11:01

Ja to stridam porad, kdyz jsem v terenu vzdy vytahnu lahvicku a pohoda, ji je jedno z ceho sosa, hlavne ze ma z ceho:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
25.1.16 11:02

@Lentilkaa2 Nikdo Ti to nezaručí, že se bude chtít bez problem vrátit k prsu, stejně jako nikdo nezaručí, že Ti tu lahev vůbec vezme (i když u těchhle prckošů to až tak problem nebývá, neb ještě nemají vlastní hlavu a preference).
Další otázkou tedy je, jestli jsi schopná odstříkat dost mlíka a jestli dítěti bude chutnat rozmražené (to se dá ale pořešit podáním UM)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat