Kojení a moje závislost na bubbletea

Anonymní
10.6.15 23:58

Kojení a moje zavislost na bubbletea

Ahojte maminky, potrebuju radu nebo spis uklidneni, ze nejde o nic hrozneho ;)

Kojim uz 10 mesicu, vse ok, jen sem na zacatku objevila bubble tes caje, urcite znate, v praze v brne je uz par stanku (www.bubbleology.cz) a strasne mi to chutna a sem schopna vypit treba i dva denne 8o
Dela se to ze zeleneho caje a nejakych ovocnych sirupu nebo mlecnych prichuti, vsude se pise jak je to ciste prirodni, i ty jejich zele a tapioka…
Ja uplne miluju koktejly a tohle je pro me sedmy nebe. Nedavam si kazdy den, ale nekdy to tak vyjde, ze ano :(
Nekdy to mam misto obeda nebo vecer misto cokolady atd.
Ja vim, ze je tisic zdravejsich veci a ze bych mela pit nahrazky (delat si doma, zkousela sem a neni to ono) ale proste si nemuzu pomoct :(

Jak moc myslite, ze to muze mit vliv na kojeni? Hlavne to, ze je to ze zeleneho caje? Muze po tom prcek min spat, nebo je to nepatrny mnozstvi?
Nebo je tu nekdo, kdo vi, ze je to vylozene sracka??? I kdyz sude pisou slozeni ze neni?

Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3035
11.6.15 00:35

Ahoj..myslimmsi ze kdyz je tvojemu miminku uz 10 mesicu dostava i nejake prikrmy a mlicko neni hlavni potrava..takze si myslim ze to moc neovlivni..pozorujes ze by se choval jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69010
11.6.15 00:59

A co je špatnýho na zeleným čaji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 04:38

Teď mi tu fakt chybí smajlík, co se smíchy válí po zemi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
11.6.15 06:12

Miminu to asi fakt neublíží. Co člověk nevědomky sni s*racek jinde…
Jen me udivuje.ze za to nekdo da ty prachy. Jeste dvakrat denne…stoji kolem stovky ze? Me to nechutna.ale moji pubertacce ano…nebo je to spíš móda…no holce to obcas koupím…ale cca dvakrat do mesice…a tak nekdo ty penize prokouří. tak tohle bude fakt lepsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38984
11.6.15 06:27

To co se z nás prodává, tak vidělo zelený čaj z rychlíku (je to z instantniho prášku). Takže nějakých účinků čaje bych se nebala. Spíš v tom budou nějaký konzervanty, aby ten prášek a sirupy vydržely.
Ale v 10 měsících prcka už bych to neresila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
11.6.15 06:29

Nekojím už dlouho a na Bubbletea ujíždím taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17551
11.6.15 06:44

O bubbletea slysim poprve 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
11.6.15 06:45

@viky23 Tak ho zkus ;) Je to pecka, až na tu cenu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17551
11.6.15 06:53

@Terina89 ja na caje moc nejsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
11.6.15 06:56

@viky23 No ono to s čajem moc společnýho nemá, jen název :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
11.6.15 07:41
@Anonymní píše:
Ahojte maminky, potrebuju radu nebo spis uklidneni, ze nejde o nic hrozneho ;)

Kojim uz 10 mesicu, vse ok, jen sem na zacatku objevila bubble tes caje, urcite znate, v praze v brne je uz par stanku (www.bubbleology.cz) a strasne mi to chutna a sem schopna vypit treba i dva denne 8o
Dela se to ze zeleneho caje a nejakych ovocnych sirupu nebo mlecnych prichuti, vsude se pise jak je to ciste prirodni, i ty jejich zele a tapioka…
Ja uplne miluju koktejly a tohle je pro me sedmy nebe. Nedavam si kazdy den, ale nekdy to tak vyjde, ze ano :(
Nekdy to mam misto obeda nebo vecer misto cokolady atd.
Ja vim, ze je tisic zdravejsich veci a ze bych mela pit nahrazky (delat si doma, zkousela sem a neni to ono) ale proste si nemuzu pomoct :(

Jak moc myslite, ze to muze mit vliv na kojeni? Hlavne to, ze je to ze zeleneho caje? Muze po tom prcek min spat, nebo je to nepatrny mnozstvi?
Nebo je tu nekdo, kdo vi, ze je to vylozene sracka??? I kdyz sude pisou slozeni ze neni?

Dekuji.

Můžu se zeptat, jak to chutná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
11.6.15 08:03
@viky23 píše:
O bubbletea slysim poprve 8o

Viděla jsem to v pekárně Topek myslím. Ale ta cena mě fakt odradila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 08:04

@Voltiček skvele :mrgreen: maji spoustu prichuti takze si vyberes a nechas namichat jaky chces :) ovocny treba kiwi s maracujou a na mlecnych kokos banan, to je treba jak pina colada, nebo mandle s kiwi chutnaji jak rozmixovana pistaciova zmrzlina :palec: ujizdim na bananu s kumvatem a to chutna jak zvykacky pedro :P

@lllucie no ja to mam kolikrat misto obeda, takze je jedno jestli dam 80 kacek za nejaky spagety nebo toto ;)

@Aony nepozoruju, ale piju to uz dlouho :(

@j.a.n.i1 no google mi nasel, ze zelenej caj neni vhodnej pro kojici matky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
41884
11.6.15 08:06

Tohle fakt nemusíš řešit. Mě teda taky chutná, nejvíc ty mléčné verze. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie