Kojení a přebalování na veřejnosti

3
25.8.21 11:29

Kojení a přebalování na veřejnosti

Ahojky. Chtěla jsem se zeptat, jestli kojite a přebalujete na veřejnosti? Mi to je strašně proti srsti, ale třeba kamarádka kojí v parku skoro pořád a přebalit malého na lavičce ji taky nedělá problém..
Jaký na to máte názor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3789
25.8.21 11:30

Já myslím, že když si člověk sedne někam bokem, tak v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10967
25.8.21 11:35

Tak nevyhledavam to, ale když má dítě hlad a nebo je potřeba ho prebalit tak to prostě udělám. Snažím se najít aspoň nějaký kousek soukromí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4498
25.8.21 11:42

Ty chceš asi rozjet debatu a la kamoska je strasna, co? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
25.8.21 11:42

Ty nemas deti co?
Co ma jako delat, nechat ho rvat hladovy a pokajdeny, aby se nekdo osklive nepodival? Hlavně ze kozy visi na každým druhym reklamním poutaci, ale nedej boze s nima krmit dite :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
25.8.21 11:43

Prebalit male miminko se da i v kocarku. Nebo klidne jsem prebalila i na lavicce nekde bokem, kdyz se clovek nad mimco skloni tak ani neni nic videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
25.8.21 11:45

A ty jíš na veřejnosti? Protože to mimino dělá úplně to samý.
Přebalovací se snažím v přebalovacích místnostech, ale nedávno mela dcera super poklad v pline, který vytvořila v tramvaji, takže jsem ji musela prebalit na zástavce. Žádný obchodak nablízku nebyl.
Dokud jsem kojila, tak i venku. A nepohorsuje mě to ani teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22529
25.8.21 11:51

Pokud to šlo, tak jsem se s miminem někam zašila, ale když nebylo vyhnutí, tak jsem ho s klidem nakojila i ve frontě na banány. Přebalování to samý… Jak si to představuješ ty? Že kámoška zaleze s miminem někam do křoví? Nebo kvůli každé plné plíně poletí domů? Trochu mimo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54146
25.8.21 11:51

Je veřejnost a veřejnost. Položit dítě doprostřed stolu v restauraci a přebalovat je dost přes čáru. Přebalit nebo nakojit ho na lavičce v parku, pokud nepoložím pokaděnou plínu špinavou stranou na lavičku nebo ji neodkopnu doprostřed chodníku, je naprosto normální. Stějně jako vytáhnout obě prsa a vytlemit je „světe, koukej se“ versus normálně odhalit prso, přiložit miminko, které toho hlavičkou většinu schová. Naštěstí doby, kdy matky směly s dětmi ven nejdřív v době, kdy děti vydržely půl hodiny na nejbližší záchod a uměly kolemjdoucí způsobně pozdravit a poděkovat, už jsou dávno za námi a chodit ven s miminama znamená naplňovat jejich základní potřeby ve chvíli, kdy ty potřeby mají. Hlady řvoucí dítě obtěžje výrazně více než kus odhalenýho prsa, který se na tebe derou ze spousty výstřihů ve větším rozsahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
25.8.21 11:52

Tak asi nikdo nevyhledava ty situace, kdy mas pokadeny mimino venku a rve ti, protoze je mu to neprijemny :roll:. Miminu nezajazes, aby venku nekadilo a prece kvuli prebaleni nepohedu domu, resp. zalezi jestli sedim na lavicce pred barakem nebo jsem nekde dal. Takze ja jsem popojela, abych byla bokem, pokud to ovsem slo, a prebalivala jsem. To same s kojenim. Nejsem exhibicionista, takze jsem se snazila kojit bekde, kde me nikdo nevidel, ale treba kamaradka to vubec neresila a prso (obrovske prso mimochodem) vytahovaka vsude bez ohledu na ostatni (hlavne stati dedci z toho byli uplne na vetvi a koukali jak divi :lol: ). Mne to ujety neprislo, spis jsem si rikala, ze je fajn, ze nema potrebu to tesit tak moc jak ja 8).. uprimne, jsou to fakt malichernisti :roll:. Kolikrat denne se clovek setka s takovou matkou, ktera to neresi? Ja v teplych nesicich max jednou mesicne. V zime samozrejme vubec. Nechapu moc ty rozezlene debaty ohledne matek exhibicionistek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
25.8.21 11:53

Jezisi ono uz nekomu vadi i prebalovani? :lol: Svete div se, nejsem s ditetem dva roky zavrena doma = musim obcas kojit a prebalit venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1357
25.8.21 11:53

Kojila jsem stranou a měla pres malou dany satek. Nebudu preci kvuli kojeni chodit kazdy 3 hodiny domu :lol:. Stejně tak přebalování, počůranou plenu jsem přehodila klidně v kočárku. Pokaděnou radši mimo. Jako nedala jsem mimino třeba na stůl, ale přebalovala jsem ho ledaskde. Stejné jako kojení - nebudu se kvůli přebalovaní vracet pořad domů. To bych se taky nemusela nikam dostat. Takze ano, je to normalni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
25.8.21 11:54

Jsou to biologické potřeby miminka, vůbec to neřeším. Nenechám miminko v pokaděné nebo pročůrané plínce jen proto, že by ho někdo mohl zahlédnout nebo že by to nedej bože někoho pohoršovalo. Když mělo miminko hlad nebo žízeň, prostě jsem sedla, stáhla výstřih a miminko přiložila. Přes hlavičku není pořádně nic moc vidět, nesetkala jsem se s tím, že by někdo blbě čuměl. A když vidím druhé, tak mi na tom nepřijde nic divného. Je to o dítěti, které potřebujete uspokojit svoji základní potřebu a na rozdíl od nás s tím nepočká až domů.

Příspěvek upraven 25.08.21 v 11:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18549
25.8.21 11:54

Rozhodně bych nenechala pokadene dítě bez prebaleni. Dá se prebalit tak aby to nikoho neobtěžovalo…to samé s kojením…nenechám ho vřískat hlady, ale najdu si místo nebo způsob, aby nikdo nic nemusel vidět-stačí se otočit, přikrýt plinkou apod. Když to nedělám stylem,,hele světe já kojim" tak po tom může být každému prd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7216
25.8.21 12:03
@Villanelle píše:
Ty nemas deti co?
Co ma jako delat, nechat ho rvat hladovy a pokajdeny, aby se nekdo osklive nepodival? Hlavně ze kozy visi na každým druhym reklamním poutaci, ale nedej boze s nima krmit dite :zed:

Lépe bych to nenapsala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat