Kojení a přikrmování umělým mlékem týdenního mimča

Anonymní
20.5.20 05:54

Kojení a příkrmy týdenního mimča

Ahoj holky, mám takový problém. Mám týdenního chlapečka plně kojeného, ale začal mi dost odmítat prso nechce se vůbec přisát a řve hladem až je mi ho líto, myslíte že bych něco zkazila tím, kdybych mu dávala příkrmy? děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7608
20.5.20 06:03

Příkrmy snad ne! jedině umělé mléko…Laktační poradkyně je na místě, zavolala bych, než špekulovat o téhle volbě. Možná mu mléko málo teče, je třeba si prsa připravit, nahřát, promasírovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
20.5.20 06:23

Na um se vyprdni pokud mas dost svyho, odstrikej a dej mu svoje mlicko. Vzdycky mu nabidni prso a kdyz ho odmitne, dokrm z lahvicky. Nemuze byt zakopanej pes nekde jinde? Zkouselas zmenit polohu u kojeni? Nemazes si necim bradavky? Nemuze byt unavenej kdyz mas kojit? Syn se mi skviril u prsu, nevedela jsem proc, nakonec za to mohl bepanthen, vymenila jsem ho za Purelan a byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
20.5.20 06:39

Presne jak pisou holky.
UM nedavat, zavolat laktacni poradkyni, lokud si nevis rady.
Moc jsi se nerozepsala, tak těžko jo radit..
Prikladas podle potreby miminka? Stridas prsa? Pribyva dobre? Prdiky?
Tusim, ze je to chlapecek. Kluci dost trpi na bolave brisko, i kdys se maminka snazi vyhybat nadymavemu jidlo, stejnak je to trapi. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62249
20.5.20 06:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový problém. Mám týdenního chlapečka plně kojeného, ale začal mi dost odmítat prso nechce se vůbec přisát a řve hladem až je mi ho líto, myslíte že bych něco zkazila tím, kdybych mu dávala příkrmy? děkuji za odpověď

Tydenni mimco neodmita prso jen tak. Urcite konzultovat s LP anebo doktorkou. Aby za tim nebylo neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9182
20.5.20 07:27

Zřejmě myslíš UM? Máš dost svého? Pokud ano, zkus odstrikat a dávat přes stříkačku nebo calma láhev. Nám pomohlo, vydržela jsem takto do 3m malé, pak šla na UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1742
20.5.20 07:30

Příkrm jako UM můžeš dát. Ale jako skleničku zeleniny apod to fakt ne.. Ale to by snad někoho aspoň z kouskem mozku nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4954
25.5.20 12:58

Pokud chceš kojit déle než do těch třeba 3 měsíců, vykašli se na láhev, najdi si dobrou LP (např. z mamila.sk) a měj dítě na prsu jak často a jak dlouho bude chtít. Že někdy odmítá může být různými důvody, mj. třeba touhou vyměšovat mimo plenky nebo tzv. Kiss syndromem. Pokud má dudlík, tak mu ho už nedávej, může stejně jako láhev kazit sací reflex. Pokud dokrm, tak ideál je cévka/suplementor na prso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama