Kojení a trauma z úmrtí v rodině

Anonymní
6.11.20 15:50

Kojení a úmrtí v rodině nebo trauma

Ahoj, nevím jak pořádně nazvat téma, snad jsem to vystihla. Potřebuji radu, nejlépe někoho se stejnou nebo podobnou zkušeností. Kojím 2,5 měsíčního syna a umřel mi někdo strašně důležitý. Když nejsem něčím zaměstnaná, brečím. Řekla bych třeba i 30× denně. Existuje nějaký přípravek, lék, homeo co by mi v takové situaci pomohl, případně jiné rady? Děkuji :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.11.20 16:07

Existuje jich spoustu, zeptej se v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24373
6.11.20 16:13

Určitě. Zajdi do lékárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 17:11

Já to nepochopila. Přípravek na co? Na vyrovnání se s úmrtím blízkého člověka nebo na podporu kojení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
6.11.20 17:28
@Mala.ještěrka píše:
Já to nepochopila. Přípravek na co? Na vyrovnání se s úmrtím blízkého člověka nebo na podporu kojení?

Předpokládám, ze chce něco na uklidnění pro sebe, aby té stresu nepřišla o mlíko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
6.11.20 17:29

Na co přesně chcete brát přípravky? Pokud můžete dál normálně kojit, tak bych to neřešila. Smutku vás žádný přípravek nezbaví. Věřte mi, že to si musíte odžít a odplakat. Nějaké dny budete plakat, že se nebudete moct nadechnout a skoro se vám z toho rozskočí hlava. Ty další budete prázdná a bez života… Ale časem se to vrátí do relativního normálu. Zase se budete smát a budete se cítit šťastná. Do té doby se držte. Vím, jak vám je.

PS: Zkuste před spaním pít meduňku, pokud nevadí její užívání během kojení (některé bylinky vadí, tak si to napřed zjistěte). Umí zázračně uklidnit a přivodit klidný spánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
6.11.20 17:50

Moje mamča brala po úmrtí dědy Sedatif PC a říkala, že jí to celkem pomohlo. Jsou to homeopatika. Posílám mnoho sil :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.11.20 21:17

Moc děkuji všem za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu