Kojení dvouměsíčního miminka 6x denně

Anonymní
9.8.20 22:48

Kojení dvouměsíčního miminka 6x denně

Ahoj,

všude čtu jak se má kojit 8× denně, jenže u nás je to tak, že malá většinou usne a po 4 hodinách ji vzbudím, takže to vychází tak na 6 kojení za den. Má necelé dva měsíce, přibírá jak má. Co si o tom myslíte, nechali byste ji spinkat nebo budili po 3 hodinách?

A co v noci? Mám pocit, že by spala klidně 6 hodin, kdybych ji nechala..

Díky. Jsem už ze všech těch doporučení ze všech stran zblbá a nechci ji nějak ublížit/zanedbat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
815
9.8.20 22:49

Nebuď ji chuděrku, buď ráda, že krásně spinká. Pokud přibírá tak je všechno v pořádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 22:53

@PeBa12 Jde mi o to, aby třeba nebyla dehydrovaná, atd..
:think:
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
815
9.8.20 22:57

Přes den když máš strach z dehydratace tak ji budit můžeš po těch 3 - 4 hodinách, ale v noci bych ji nechala spinkat když vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
9.8.20 22:59

Taky jsem to tak mela. Behem sestinedeli jsem teda cca po tech trech hodinach budila. Ted uz nechavam i dyl (4 mesice). Vetsinou mi to vychazi tak po tech 3-4 hodinach pres den, v noci pp 6 hodinach. Pribira krasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4854
9.8.20 23:04

Malej mě od porodnice do 3 měsíců spaval v noci 6-7 hodin. Nebudila jsem ho. Přes den bych ji nechala.taj ty 3-3,5h. Ale pravděpodobně se ji spánek za chvíli změní a vydrží dyl vzhůru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
9.8.20 23:06

Pokud dobře přibírá, tak ji nebuď a odpočívej.
Neboj, ona si řekne, když bude potřebovat.
Dehydrataci poznáš podle fontanely. Ale já myslím, že se nemusíš bát :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
9.8.20 23:07

@Whitedog jak se to prosim pozna? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
9.8.20 23:12

Při dehydrataci se fontanela propadá.
Kdyby byla dehydratovaná, bude taky málo čůrat.
Jestli počůrá aspoň 6 plen/den, je ok :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60048
9.8.20 23:26

Pokud pribira, tak je to ok a nechala bych.. Jo, teď jsou vedra, ale mrne by se přihlásilo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
9.8.20 23:58

Kojila jsem taky tak, do nějakých čtyř měsícú syn spal i 6-7 hodin v noci v kuse a přes den na procházce i 4-5, takže jsem nekojila víc než 6× za den. A přibíral až do půl roku skoro kilo za měsíc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7817
10.8.20 00:08

Kontrolovala bych fontanelu, pocurane plenky, celkovou spokojenost, nebudila a gratulovala si, jak mi dítě dobře spí. Já jsem měla pravý opak, takže upřímně a těžce závidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41823
10.8.20 00:46

:oops: :oops: závidím. Hlídala bych plenky a pokud budou velká vedra přes den, tak bych budila. Jinak ale ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
359
10.8.20 08:57

Taky jsem v uplnych zacatcich kojila mene casto, treba 6-7× denne, ale ja davala po kojeni jeste dokrm UM (mela jsem malo mleka), tak se vic zaplacl. Ale s nastupem leta a veder jsem urcite kojela vickrat prave kvuli zizni, treba 10× denne to bylo. Vodu z lahve nechtel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2612
10.8.20 15:04

Ani jedno dítě sem na kojení nebudila, co bych dala za to, aby mi syn v noci spával :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama