Kojení, flaška a zpátky kojení

Anonymní
18.1.10 16:40

Kojení, flaška a zpátky kojení

Ahojte, máte někdo zkušenost s tím, že jste museli kvůli lékům pro sebe nekojit 14 dní? Podařilo se vám zase znovu kojit? Syn je zvyklý kojit s kloboučkem a když je potřeba zvládne se nakrmit z flašky (jak MM tak UM) a pak znovu z prsa. Ale bojím se, že když bude pít 14 dní jen z flašky, pak už nebude chtít z prsa a přece jen MM je lepší. Počítám s tím, že budu muset pravidelně odstříkávat, abych nepřišla o mlíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29075
18.1.10 18:38

Ahoj.My máme zkušenost.Emičce se po týdnu vrátila novorozenecká žloutenka.Bilirubin byl na kritických hodnotách.Musely jsme do nemocnice.Nemohla jsem kojit.Musela jsem odsávat a dávat mléko převařovat.Krmila jsem ji převařeným MM z obyčejné láhve.Krmit ji alternativně bych časově nezvládla.Krmila jsem ji takto skoro týden..

Když jsem ale později potřebovala třeba k lékaři,mléka jsem měla odsátého dost,ale flašku už nikdy nechtěla.Naštěstí jsem se v době plného kojení zvládla vždy vrátit,ale jediná možnost,jak ji mlíčko dát byla stříkačkou nebo z hrníčku..Kromě nemocnice si láhev už nikdy nevzala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29075
18.1.10 18:41

Co se týče odsávání,budeš muset pravidelně.Pokud možno co nejčastěji..Já jsem odsávala v každé volné chvíli..

A ještě jedna zkušenost - tato je první:Adámek měl v roce těžkou střevní infekci,byl v nemocnici na JIP,kojit jsem nemohla dohromady skoro týden.Odsávala jsem a taky se mi podařilo laktaci udržet a vrátit se ke kojení.Adámek ale z lahve nikdy nepil.V nemocnici mléko pít nemohl a čaj pil dávno z hrníčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.10 18:59

Můj brouček má necelé tři měsíce. Takže bych jen velmi nerada přestala kojit tak brzo. Krmení z flašky se naučil v porodnici, protože se nechtěl přisát a já měla málo mlíčka. Doma jsme nakonec jenom kojili, flašku dostával max. 1 týdně, když jsem neměla mlíčko. Nebo když jsem šla k doktorovi a věděla jsem, že se nestihnu vrátit na krmení a to jsem se snažila odstříkat.

• Nahlásit
  • Citovat
12
10.12.12 14:15

..už mám malého na světě narodil se 8.11.2012. mám problém. Maléj měl týden po porodu začal odmíat moje prsa tak nám doktorka pordila příkrm bebu 1 tak mu ji dávám ale i přesto jsem to nevzdala a skouším syna přikládat každou chvilku ale odtahuje se a nechce sát a pláče a ke všemu odsávám a mám v jednom prsu 50ml a v druhém 10ml nevím jak zvýšit tvorbu mléka a jak ho přinutit aby sál už 3 týdny se pořádně nenapil. Bojím se že už nemám dostatek mléka na kojení. děkuji za radu :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama