Kojení: Gravimilk nebo Nutrimama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 130 příspěvků 05.05.18 21:16
kojení: gravimilk nebo nutrimama

Ahoj, myslíte že je pro kojící matku lepší nutrimama nebo gravimilk? je tu dost rozdíl v ceně x množství, tak prosím o radu

Reklama

Reakce:

Teresa.p
Kecalka 200 příspěvků 05.05.18 21:21

Ochutnala jsme oboje a Nutrimama mi nechutnal-sel tam citit rybi tuk. Jinak jsem to pila asi jen v sestinedeli.

Karleon
Kelišová 5158 příspěvků 05.05.18 21:24

Stačí obyč jídlo a hodně pít.

Uživatel je onlinebublinek
Závislačka 4856 příspěvků 05.05.18 21:26

@aduska912 zkusila bych sehnat vzorek, tak jak píše @Teresa.p nemusí Ti to chutnat. Já nemohla gravimilk.
Ale stačila by pestrá strava, k tomu bylinkový čaj a melta.

MartinaCV
Kelišová 6127 příspěvků 05.05.18 21:28

Strašně moc mi nechutnal Gravimilk. Nutrimama se pít dala.

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 05.05.18 21:33

V prvnim tehu jsem pila Gravimilk a moc mi chutnal, dostala jsem i Nutrimamu a to byl hnus, citila jsem z toho rybi tuk. Ale nutne neni ani jedno, je to jen marketingova masaz. Lepsi je jist zdrave a pit treba Caro a kojici caj :)

LLenule111
Závislačka 3126 příspěvků 05.05.18 21:51

Za mě doporučuji hodně tekutin, pití Melty, Caro, kojící čaje Leros a koření do jídla řecké seno, taky vyvážená strava.
Jiné náhražky lezou do peněz a je to plné chemie.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 05.05.18 21:57

Gravimilk :poblion: Stacilo jednou. Dostala jsem nekde vzorek. To druhe ani neznam. Ja jsem po porodu pila kojici caj z DM a meltu, nez jsem se poradne rozkojila a pak uz nic specialniho. Staci pit dostatek vody. Nevyhazuj penize za takovy blbosti, kup si radsi neco pro miminko ;)

dickys
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 05.05.18 22:14

Gravimilk je hnus a nutrimama totální hnus. Radši si kup nějaké vitamíny v tabletách a zapij to něčím dobrým :lol:

Teresa.p
Kecalka 200 příspěvků 06.05.18 08:07

Taky jsme dostaly jako vzorky v porodnici na nedonoseneckem rooming-in. s holkama jsme tam vetsina makaly na laktaci, takze jsme zkousely kde co-recke seno, homeo, melta, kojici caje…a prave Nutrimama jsme nektere pily nad umyvadlem jak se nam navalovalo :poblion: ale tonouci se stebla chyta vypila bych vse, jen abychom mohli se synem brzy domu. :mrgreen:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18728 příspěvků 06.05.18 08:14

Kdysi jsem pila čokoládový gravimilk snad 4 roky v kuse, byla jsem buď těhotná nebo kojící pořád. Jenže to bylo před 5 lety a bylo jiné složení. Teď bych nepila ani jedno z toho. Stačily by kojící čaje a caro nebo melta. Co piju mi musí chutnat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama