Kojení jedno prso větší druhy malý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonarose
Povídálka 31 příspěvků 23.04.18 19:38
Kojení jedno prso větší druhy malý

Ahoj holky, můj malý je na světě teprve 3 týdny a už mám problém. První dny jsem měla prsa veliký na to jak v normálu je mám malý a měla jsem je tvrdá a zmekla jen po kojeni. Ale teď poslední dny je mám pořad měká a menší a jedno prso dokonce v původní velikosti jako je tam mléko ale málo a druhy je větší o dost tak je tam toho více ale taky stále meké. Nevím co by to mohlo znamenat jestli mám přestat kojit, občas mám pocit ze to malému nestačí a dokrmuju ho. Ale nedokážu přestat nad tím přemýšlet a koukat na ta prsa jaký je mezi nimi obrovský rozdíl. Dekuju

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 23.04.18 19:40
@Leonarose píše:
Ahoj holky, můj malý je na světě teprve 3 týdny a už mám problém. První dny jsem měla prsa veliký na to jak v normálu je mám malý a měla jsem je tvrdá a zmekla jen po kojeni. Ale teď poslední dny je mám pořad měká a menší a jedno prso dokonce v původní velikosti jako je tam mléko ale málo a druhy je větší o dost tak je tam toho více ale taky stále meké. Nevím co by to mohlo znamenat jestli mám přestat kojit, občas mám pocit ze to malému nestačí a dokrmuju ho. Ale nedokážu přestat nad tím přemýšlet a koukat na ta prsa jaký je mezi nimi obrovský rozdíl. Dekuju

To je zcela normální. Koj co to jde.

Lenka_Hal
Kelišová 5319 příspěvků 23.04.18 19:55

Koj co to jde, snaz se nedokrmovat, a zacinej kojit VZDY z toho mensiho…

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 23.04.18 19:56

Taky to tak mám, to jedno je jak kdyby bylo ufiklý :-D :-D Ale já měla vždycky jedno větsí. Jinak s tím mlékem, říká se tomu laktační krize a je to normální. Vyděržaj.

Venceslavka
Kecalka 239 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 20:09

Já jsem taky měla jedno menší a bylo v něm vždy méně mlíka, odsávačkou jsem to docela dobře rozjela…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >