Kojení jedno prso větší druhy malý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonarose
Povídálka 33 příspěvků 23.04.18 19:38
Kojení jedno prso větší druhy malý

Ahoj holky, můj malý je na světě teprve 3 týdny a už mám problém. První dny jsem měla prsa veliký na to jak v normálu je mám malý a měla jsem je tvrdá a zmekla jen po kojeni. Ale teď poslední dny je mám pořad měká a menší a jedno prso dokonce v původní velikosti jako je tam mléko ale málo a druhy je větší o dost tak je tam toho více ale taky stále meké. Nevím co by to mohlo znamenat jestli mám přestat kojit, občas mám pocit ze to malému nestačí a dokrmuju ho. Ale nedokážu přestat nad tím přemýšlet a koukat na ta prsa jaký je mezi nimi obrovský rozdíl. Dekuju

Reakce:
Dojcanis
Závislačka 3690 příspěvků 23.04.18 19:40
@Leonarose píše:
Ahoj holky, můj malý je na světě teprve 3 týdny a už mám problém. První dny jsem měla prsa veliký na to jak v normálu je mám malý a měla jsem je tvrdá a zmekla jen po kojeni. Ale teď poslední dny je mám pořad měká a menší a jedno prso dokonce v původní velikosti jako je tam mléko ale málo a druhy je větší o dost tak je tam toho více ale taky stále meké. Nevím co by to mohlo znamenat jestli mám přestat kojit, občas mám pocit ze to malému nestačí a dokrmuju ho. Ale nedokážu přestat nad tím přemýšlet a koukat na ta prsa jaký je mezi nimi obrovský rozdíl. Dekuju

To je zcela normální. Koj co to jde.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 7595 příspěvků 23.04.18 19:55

Koj co to jde, snaz se nedokrmovat, a zacinej kojit VZDY z toho mensiho…

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 23.04.18 19:56

Taky to tak mám, to jedno je jak kdyby bylo ufiklý :-D :-D Ale já měla vždycky jedno větsí. Jinak s tím mlékem, říká se tomu laktační krize a je to normální. Vyděržaj.

Venceslavka
Kecalka 247 příspěvků 23.04.18 20:09

Já jsem taky měla jedno menší a bylo v něm vždy méně mlíka, odsávačkou jsem to docela dobře rozjela…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >