Kojení novorozence v noci

Anonymní
17.12.19 23:42

Kojení novorozence v noci

Prosím pomoc. Ahoj, mám teprve 7mi denní holčičku a už padám na hubu. Přes den je to milacek, budim ji cca každé dvě hodiny na kojení. Není moc plactiva, přisava se pěkně. Ale peklo nastává v tyhle pozdní a noční hodiny.. Za žádnou cenu se nechce přisat, šíleně řve, kroutí se, má otevřenou pusu do kořán a skube sebou jako kapr.. Klidně bych ji v noci nechala spát a nebudila.. Ale bojím se že mě nevzbudi jak budu spát tvrdě, a nebo že se ona nevzbudi a nebude přibývat na váze. Teď přibývá krásně.. Spí semnou v posteli.. :nevim: :think: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.12.19 23:44

Zakladatelka

Ještě doplním že jak se kroutí a řve, tak se sklidni třeba za 1-2 hodiny a pak se pěkně přisaje.

• Citovat
  • Nahlásit
30330
17.12.19 23:45
@Anonymní píše:
Ještě doplním že jak se kroutí a řve, tak se sklidni třeba za 1-2 hodiny a pak se pěkně přisaje.

Přibírá, tak fajn. Já měla s kojením problém a bylo mi doporučováno kojit hlavně v noci a nepřecházet víc jak 3 hodiny. Zkusila bych to podle jejího rytmu. Třeba jí to stačí.

Příspěvek upraven 17.12.19 v 23:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25948
17.12.19 23:46

A to se kroutí když ji vzbudíš nebo jak? Nech ji spát, ona si řekne. A neboj, vzbudí tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 23:47

@Russet za 3 dny nabrala 130g…dle dr v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 23:48

@pikola Jojo když ji vzbudim. Zřejmě ji i bolí brisko dle těch pohybu

• Citovat
  • Nahlásit
30330
17.12.19 23:49
@Anonymní píše:
@Russet za 3 dny nabrala 130g…dle dr v pořádku.

Tak bych zkusila, až se přihlásí sama. Nebo nařiď budíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19707
17.12.19 23:50

A proč ji budíš? Pokud přibírá, pak ji nech spát a sebe taky. A jestli bude problém, tak potom kojení upravis. mně malá spala klidně 5 hodin. A neboj uslyšíš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25948
17.12.19 23:50
@Anonymní píše:
@pikola Jojo když ji vzbudim. Zřejmě ji i bolí brisko dle těch pohybu

Tak jí nebuď a uvidíš :nevim: nemusí jíst striktně každý 2 hodiny i v noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
17.12.19 23:53
@Anonymní píše:
Prosím pomoc. Ahoj, mám teprve 7mi denní holčičku a už padám na hubu. Přes den je to milacek, budim ji cca každé dvě hodiny na kojení. Není moc plactiva, přisava se pěkně. Ale peklo nastává v tyhle pozdní a noční hodiny.. Za žádnou cenu se nechce přisat, šíleně řve, kroutí se, má otevřenou pusu do kořán a skube sebou jako kapr.. Klidně bych ji v noci nechala spát a nebudila.. Ale bojím se že mě nevzbudi jak budu spát tvrdě, a nebo že se ona nevzbudi a nebude přibývat na váze. Teď přibývá krásně.. Spí semnou v posteli.. :nevim: :think: :zed:

Začátky jsou těžký ale nebojte to si sedne. urcite ji bolí bříško, v noci bych zkusila nebudit, vím že má člověk strach aby něco nezanechal a dítě nebylo hladové..pokud není nedonosena a extrémně spava o jídlo se sama přihlásí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 23:53

@P4ja i takhle malé miminko? 8o je to moje první, tak jsem ze všeho vyjukaná a snažím se řídit tím co mi říkali v porodnici… Což bylo právě buzení i v noci.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2403
17.12.19 23:54

Mě kdyby někdo pořád budil, tak bych řvala taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 23:56

@35ja No přesně.. V porodnici jsme měli problém s kojením úplně první dny. Nedonosena není, přes den saje krásně, když už nechce tak usne. :) ale v noci už jsem úplně ve stresu, je mi líto že brečí, hlavně chci aby byla spokojená, a neměla hlad. :,( a je fakt že tohle dělá v noci úplně každý probuzení. Je rudá vzteky :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1281
17.12.19 23:58
@Anonymní píše:
@P4ja i takhle malé miminko? 8o je to moje první, tak jsem ze všeho vyjukaná a snažím se řídit tím co mi říkali v porodnici… Což bylo právě buzení i v noci.. :nevim:

Ridte se podle miminka, každé má jiné potřeby v porodnici to berou vseobecne. nektere děti od narození spí celou noc, nebo se vzbudí jen jednou na jidlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
18.12.19 00:00

Pokud nemá problém s váhou a vy s tvorbou mlicka nebudila bych. A už vůbec ne v noci.. přes den jsem budila když se dcera neprobudila do 4hodin, ale to si stejně jen dvakrát sosla a třeba se dospala když chtěla ještě spát. Později byla na prsu skoro každou hodinu. Budila bych až kdyby byl problém. Ono stejně pokud ji v noci vzbudite po dvou hodinách a dvě hoďky vám proplace než se přisaje tak se zbytečně připravujete o spánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat