Kojení novorozených dvojčátek

18.11.19 05:05

Kojení novorozenych dvojčátek

Dobry den, mám takový dotaz, mám týden stará dvojčátka, nar. v 37.tydnu s porodní váhou 2700g a 2840g. Domů jsme šly s váhou 2555g a 2690g, v porodnici holky pily dobře, ale jsme druhý den doma a katastrofa. Tu menší nemohu po 3 hod. vzbudit a dát jí napít, další hodinu ji budim a pak se teda trochu napije. Ale za 2 dny přibrala jen 20g, jsrm z toho už docela zoufalá :nevim:. Zlepší se to vůbec někdy? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
676
18.11.19 07:14

Nemá malá žloutenku? U té jsou děti spavější, mohla se jí třeba začít rozjíždět později. Syn byl taky nevzbuditelný, zkoušela jsem kde co a nikdy se mi ho nepodařilo vzbudit. Navíc když míň jí tak bude mít taky míň energie. Pokud bys zvládla odstát nebo odstrikat, tak bych jí to dala stříkačkou, aby se pořádně napucla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1380
18.11.19 07:24

Já jsem měla malého se žloutenkou a nevypil si, spinkal. odsávala jsem a dávala mu dokrm.. nakojit, zvážit a dokrmit :roll: :roll: byl to boj, ale asi za měsíc se to srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
18.11.19 11:39

Ahoj,
taky jsem kojila dvojčátka a byl to od počátku boj. Nechtěla se přisávat a každé kojení noční můra. Bojovala jsem s tím tři měsíce. Každé tři hodiny jsem je přikládala, když byli takhle malincí asi i častěji. Ale snažila jsem se od počátku o režim i v kojení. Po třech měsících se to zlomilo a kojila jsem pak až do dvou let oba dva. Nelituju, že jsem vydržela ten příšerný začátek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.19 14:12

Mají obě žloutenku, ale prý to není nic hrozného. Včera pily obě dvě dobře, až dnes je nějaká krize, jen teda u té menší, ta větší pije stále. Nejhorší je, že jí nedokážu nekdy ani otevřít pusu a natož jí tam něco dostat, všechno mléko jde ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat