Ovlivňuje kojení sexualni zivot?

Anonymní
5.12.20 00:21

Kojení ovlivňuje sexualni zivot?

Holky. Asi blbej dotaz, ale zmizí to?
Plne jsem od narozeni syna kojim asi do 7m, ted mu je rok a stale se chce kojit a vypada, ze bude i dál.
Kazdopadne strasne mi je neprijemne laskani bradavek pri sexu, ihned si vybavim, ze kojim, proste mi v tu chvili pripada, ze se syn prisel napít :zed: a je po vzrusení.
Samozrejme jsem to manzelovi rekla a snazi se, ale to k sexu proste dle me patri a neudrzi se.
Mela to nektera stejne? az prestanu kojit bude to zase i vzruseni? nebo je to jen psychika? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9450
5.12.20 00:28

Zalepit prsa, manžel odvykne :lol: :lol:.
Fór, promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 00:33

@Lucie_Sx v pohodě :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
560
5.12.20 02:58

@Lucie_Sx
A proč ne, prostě si vzít na sex podprsenku, pokud jde jen o laskání bradavek a ne celých prsou…
Ale jinak to podle mě s koncem kojení přestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61712
5.12.20 03:49

Až dokojis, tak to zmizí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5646
5.12.20 06:21

Je to normální při kojení byly prsa jen na kojení, nic sexuálního, manžel ani neměl potřebu hrát si s prsama z kterých teče mlíko 😃 já jsem kojila hodně dlouho a do normálu se to vracelo postupně, jak ubývalo kojeni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 07:18

Mam to stejne s prvnim i druhym ditetem.
Po odstavu to zmizi. Manzel to vi a holt mi je neliba, je mi to neprijemne.

• Citovat
  • Nahlásit
545
5.12.20 09:46

U nás je to naopak, co kojim, tak muž prohlásil, že prsa jsou teď pro děcka a vyhýbá se jim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24647
5.12.20 14:36

S prvním manželem to bylo stejně jako

@Pluschball píše:
U nás je to naopak, co kojim, tak muž prohlásil, že prsa jsou teď pro děcka a vyhýbá se jim :lol:

Se současným to mám naopak. Jemu se to líbí, a musím ho občas krotit. Kojím často už skoro dvouletého syna, takže dotyky na bradavkách moc příjemné nejsou. Ale obecně prsa v pohodě. Určitě to přejde, až odstavíme. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13165
5.12.20 21:37

Nikdy se mi to nestalo a to jsem mladšího kojila tak dlouho, že by většině rupla cévka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 10:43

:) mela jsem male vpacene bradavky. pri kojeni se to zlepsilo. pak byly v poradku. Dokonce se po rokach zvetsily kojenim. Mam dve deti. Pri druhem diteti jsem dokonce parkrat pri kojeni zazila orgasmus. Manzel teda prsa nikdy nesal, kdyz v nich bylo mliko, nechutnalo mu to. Pak zase zacal.
Pri sexu nyni zaziju i s manzelem orgasmus i jen pri laskani bradavek.

PS: kojila jsem 5 let, z toho jeden mesic 2 deti soucastne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat