Při kojení pije dlouho a málo

6
1.8.20 20:10

Kojeni pije dlouho a malo

Dobrý den, už si nevím rady a proto žádám o radu. Mám dceru 9tydnu. Narodila se 36+4 a od začátku máme problém s krmenim. V porodnici jsem musela krmit strikackou. Pak se naučila na láhev. Musela jsem odsavat a dávat z lahve protoze kojení nezvládla. Už tehdy jsem musela občas dokrmit nutrilonem protoze mléka bylo málo. Po třech týdnech se už přidala. Jenom jsme kojily. Byla jsem šťastná. Pila ale jen 40-60ml. Porodní vaha byla 2380 tak jsem si myslela že ji to stačí. Před tydnem mi na kontrole řekly že pribira malo. Začala jsem odsavat a dávat z lahve a vypije to. Teď chce 90-130ml. Kojim 6-7× denně. Z prsa si dá 40-60ml a to kojim někdy i hodinu. Nahrivam prsa, piju kojící čaj, hodně vody. Už podruhé zkouším homeopatika Ale po kojení si ostrikam jen 20-40ml. Musím proto dokrmovat nutrilonem. Ale chci jen kojit. Nevíte někdo v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4267
1.8.20 20:24

Najdi si laktační poradkyni. Za mě bude problém hlavne v té šílene snaze. Někdo to mlíko nemá ať se snaží jak chce. On ten stres hodně uskodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
1.8.20 21:07

Laktacni poradkyně. To chce aby vás někdo viděl. Hodinu ji máš u prsa, ale jak dlouho z té doby aktivně saje? Jestli ji dáváš láhev tak to má bez práce, tak proč se namahat tahanim z prsa. Chce to co nejčastěji kojit, ale miminko se musí správně prisat a aktivně sat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
1.8.20 21:28

Chce to laktační poradkyni. Nelituj peněz, možná se to nevyřeší za jedno setkání… Pokud chceš kojit, je to nejlepší investice.

Problém není „málo mléka“, ale že miminko to zkrátka neumí vytáhnout. Vše se lze naučit, držím palce! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18302
1.8.20 21:34

Laktacni a určitě vyloučit kratkou jazykovou uzdicku!
https://www.anamneza.cz/…zdicka-11030

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
2.8.20 00:00

Pokud máš vzp, tak ta snad přispívá na návštěvu laktacni. Nech si účtenku a podivej se na web. Jinak jak píšou holky, z prsa se mimi musi nadrit, z lahve ne. Chce to jen a jen kojit, ale určitě bych se s laktacni poradila. Najdes na laktacniliga.cz podle bydliště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18302
2.8.20 10:03
@suzka1 píše:
Pokud máš vzp, tak ta snad přispívá na návštěvu laktacni. Nech si účtenku a podivej se na web. Jinak jak píšou holky, z prsa se mimi musi nadrit, z lahve ne. Chce to jen a jen kojit, ale určitě bych se s laktacni poradila. Najdes na laktacniliga.cz podle bydliště.

Ano, prispiva, balicek je 3000,– pokud ho jeste nevycerpala, doplati zbytek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama