Kojení po dobrání antibiotik

15.8.21 00:31

Kojení po dobrání antibiotik

Holky nevíte někdo, jak dlouho se ještě dostávají antibiotika do mléka? Stačí 2 dny kdy je doberu a můžeme se zase vrátit ke kojení? Děkuji moc😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23051
15.8.21 00:32

Tobě zakázali kojit? Já normálně kojila i při braní antibiotik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
15.8.21 01:21

Ja taky kojila normalne, doktorka mi dala, ktere se smi pri kojeni.To ti doktor, rekl, ze nesmis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.21 04:47

Všude hlásit předem, že kojíš. ( Já na to věčně zapomínala) Doktor napsal recept a já až pak " A smí se při kojení?" :) Tak lékař hned psal jiný recept :lol:,že jsem měla říct dřív. :roll: :D
Každopádně kojit normálně, neomezovat. :*
Dnešní léky a většina léků je OK s kojením, vůbec se toho neboj. :kytka:
Kojení zdar :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2946
15.8.21 07:47

Ja jsem teda kojila normalne i s antb…porad se s lekarem o vhodnych lecich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.21 12:47

Já právě kojení zmiňovala hned, protože malý byl docela závislák😊Ale měla jsem zánět dělohy a dr. se mnou byl hned hotov, že jiná mi nezaberou. Vím že se určitě dají najít, ale asi se mu nechtělo a já byla vyjukaná abych nemusela zůstat v nemocnici. Malý to vzal nakonec v pohodě, uz jsou mu 3 tak to kojení už je jen že zvyku.Sem tam jsem ho cucnout nechala, ale je to přes týden co jsem atb dobrala, o mlíčko se zase začal zajímat tak jestli můžeme kojit dál bez obav🙂Byly to docela driaky Doxyhexal a Entizol tak jsem měla kojit zakázané :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23051
15.8.21 12:55
@Pajapajinka píše:
Já právě kojení zmiňovala hned, protože malý byl docela závislák😊Ale měla jsem zánět dělohy a dr. se mnou byl hned hotov, že jiná mi nezaberou. Vím že se určitě dají najít, ale asi se mu nechtělo a já byla vyjukaná abych nemusela zůstat v nemocnici. Malý to vzal nakonec v pohodě, uz jsou mu 3 tak to kojení už je jen že zvyku.Sem tam jsem ho cucnout nechala, ale je to přes týden co jsem atb dobrala, o mlíčko se zase začal zajímat tak jestli můžeme kojit dál bez obav🙂Byly to docela driaky Doxyhexal a Entizol tak jsem měla kojit zakázané :(

Tak naprosto chápu, že lékař u tříletýho dítěte upřednostnil efektivitu léčby před kojením. Pokud antibiotika nebereš týden, tak klidně kojit můžeš, já už bych to teda využila a dítě odstavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2946
15.8.21 13:07
@Pajapajinka píše:
Já právě kojení zmiňovala hned, protože malý byl docela závislák😊Ale měla jsem zánět dělohy a dr. se mnou byl hned hotov, že jiná mi nezaberou. Vím že se určitě dají najít, ale asi se mu nechtělo a já byla vyjukaná abych nemusela zůstat v nemocnici. Malý to vzal nakonec v pohodě, uz jsou mu 3 tak to kojení už je jen že zvyku.Sem tam jsem ho cucnout nechala, ale je to přes týden co jsem atb dobrala, o mlíčko se zase začal zajímat tak jestli můžeme kojit dál bez obav🙂Byly to docela driaky Doxyhexal a Entizol tak jsem měla kojit zakázané :(

Aha, tak to je jina.. ja si automaticky predstavila, ze mas kojence…asi bych vyuzila tehle sitauce a dite uz odkojeni odstavila…jestli ti to ale vyhovuje, tak bych si s tim statosti nedelala, pro tri leteho uz to urcite neni obziva, spis je to asi psychicke a jde o ten kontakt, tak uz toho urcite nevypije tolik, ze by mi to mohlo nejak ublizit, navic, kdyz uz je to tyden, co jsi dobrala..ale jestli mas obavy, do zitrka to syn vydrzi a muzes zavolat doktorovi a zeptat se radsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.21 15:15

@Janli jj já to taky nakonec i chápala, když by mi někdo dřív řekl, že kojí 3 lété dítě tak bych si asi klepala na čelo😄Ale poprali jsme se s tím a já to vzala i jako příležitost, že s kojením přestaneme ale nečekala jsem, že si malej ještě vzpomene a začne to zase vyžadovat. Když jsem nemohla, bylo to jasné ale teď mu to odpírat nechci😎

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.21 15:19

@Melodie91 Já s tím problém nemám, spíš to chci nechat na něm 😊Líp se mi uspává i ho to uklidňuje jako nic jiného. Brala jsem to tak že už byl asi čas na odstav ale teď když už nám zase nic nebrání a on se kojení dožaduje, mu to nechci brát.. Děkuji zítra zkusím dr. i když si myslím, že ho trefí😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23051
15.8.21 15:35
@Pajapajinka píše:
@Melodie91 Já s tím problém nemám, spíš to chci nechat na něm 😊Líp se mi uspává i ho to uklidňuje jako nic jiného. Brala jsem to tak že už byl asi čas na odstav ale teď když už nám zase nic nebrání a on se kojení dožaduje, mu to nechci brát.. Děkuji zítra zkusím dr. i když si myslím, že ho trefí😃

On se ale bude kojení dožadovat třeba dalších šest let. Stává se na tom závislým, nenaučí se usínat bez nějaké berličky. Teď už mu děláš medvědí službu a sobě taky. A to ti říkám jako ženská, co kojila do dvou a půl roku dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
15.8.21 15:59

Vím, že se na to neptáš. Já bych situaci využila k ukončení kojení. Maminka je nemocná, bere prášky a mlíčko už není. Jinak já kojila cca 6m 3 týdny se silnými ATB při borelioze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat