Reklama

Kojení po zmenšení prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aeta
Nováček 5 příspěvků 06.01.18 17:52
Kojení po zmenšení prsou

Zdravím, přes cca 9ti lety jsem byla na operaci prsou-zmenšení. Část mléčné žlázy byla poškozena a doktor mi tehdy řekl, že neví jestli budu nebo nebudu kojit. Měli jste s tím některá zkušenost? Kojily jste i po takovém zásahu?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 18:29

Rodila jsem 5 let po zmenšení a kojit jsem ani nezkoušela. Redukce byla výrazná, mléčné žlázy poškozené takže jsem si hned v porodnici nechala zastavit laktaci.

azaleila
Kecalka 115 příspěvků 72 inzerátů 06.01.18 21:50

@aeta jestli chces, napis soukromou zpravu, pracuji mnoho let na plasticke chirurgii, takze o tom neco vim… muzeme probrat.

Leny5
Kecalka 175 příspěvků 08.01.18 14:10

@aeta tohle bude hodně individuální, nejlepší bude když to pořešíš s doktorem. Kamarádka po dost výrazném zmenšení prsou normálně kojila, ale takhle přes net ti nikdo neřekne jestli ty jo nebo ne…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >