Kojení po zmenšení prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aeta
Nováček 5 příspěvků 06.01.18 17:52
Kojení po zmenšení prsou

Zdravím, přes cca 9ti lety jsem byla na operaci prsou-zmenšení. Část mléčné žlázy byla poškozena a doktor mi tehdy řekl, že neví jestli budu nebo nebudu kojit. Měli jste s tím některá zkušenost? Kojily jste i po takovém zásahu?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 18:29

Rodila jsem 5 let po zmenšení a kojit jsem ani nezkoušela. Redukce byla výrazná, mléčné žlázy poškozené takže jsem si hned v porodnici nechala zastavit laktaci.

azaleila
Stálice 94 příspěvků 31 inzerátů 06.01.18 21:50

@aeta jestli chces, napis soukromou zpravu, pracuji mnoho let na plasticke chirurgii, takze o tom neco vim… muzeme probrat.

Leny5
Kecalka 158 příspěvků 08.01.18 14:10

@aeta tohle bude hodně individuální, nejlepší bude když to pořešíš s doktorem. Kamarádka po dost výrazném zmenšení prsou normálně kojila, ale takhle přes net ti nikdo neřekne jestli ty jo nebo ne…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama