Kojení pouze přes den - 5 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teeeeera90
Nováček 3 příspěvky 02.06.19 13:59
Kojeni pouze pres den 5.mesicu

Ahojte, mam dotaz, zda nekdo koji pouze pres den a v noci dava UM, takhle male mimi. Je nam 5 mesicu, hrozne rada bych kojila, ale jsem hotova z toho, ze nevim, kolik mi toho vypije v noci. Sice pribira a je to jedlik, davame i prikrmy, ale ty noci jsou des. Budi se v rozmezi 0,5h-2h a ja nevim, jestli to je hlady, nebo co. Pres den to jsou 3-4h. Nekdy se ani nezklidni, kdyz se mazli u prsa a za hodinu chce znova. Nekdy ji a usne u toho a za chvili chce znova. Spi v postylce i se mnou. Nema to řád. I kdyz spi se mnou, tak je neklidny. Nechci ho tahat porad sem a tam. Neztratim mliko, kdyz budu krmit v noci UM? Diky

Reakce:
stinga
Kelišová 7349 příspěvků 02.06.19 14:03

Nevím, jestli by toto řešení bylo dobré, v noci teče MM nejvíc

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 02.06.19 14:06

Nikdy jsem mimino v noci nekojila, uz od prichodu z porodnice to proste nevyzadovalo a spalo celou noc. Vzdycky dobre prospivalo a mela jsem dost mlika rok a pul.. Ale myslim, ze to bude individualni..A to potrebujes vedet, kolik toho v noci 5ti mesicni vypije? Na co?

Prigionia
Kecalka 243 příspěvků 3 inzeráty 02.06.19 14:11

Podle mého o mliko neprijedes ;) po pěti měsících je to uz ustáleny 8) ja když přestala kojit v noci, tak jsem i nadále kojila přes den, jestli chceš dát v noci UM, tak ho dej ;) kdyby se ro třeba zdálo, ze mas mlika malo, tak můžeš v noci zase začít kojit

stinga
Kelišová 7349 příspěvků 02.06.19 14:14

@Teeeeera90 když nasadíš UM, jestli to není úplně nutné, nevím no, nasazení UM je vždycky začátek konce kojení
to těžko bude hlad, spíš je to taková potřeba blízkosti, ujištění, že tam jsi a uklidnění
a taky by bylo dobré si pomalu začít vytvářen nějaký řád
večer dát sytější jídlo, jestli ti připadá, že má v noci hlad

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 02.06.19 14:18

Je nevim, podle me to hlad neni jestli ji pred po 3 hodinach tak by bylo dost divny ze by v noci to mliko nebylo kdyz pres den asi je, spis myslim ze proste furt muze trapit brisko i v 5.mesicoch nebo se boji, v noci deti casto vyzaduji maminku jentak. Ja bych se ani tak o mliko nebala jako spis o zanety prsa kdyz by pres noc ani jednou to kojeni nebylo. Mala mi do pul roku kolikrat spala celou noc a muzu rict ze to nebylo nic prijemnyho na prsa.

ugluk
Hvězda diskuse 46763 příspěvků 02.06.19 14:39

Vždyť je to jedno, kolik toho vypije v noci, pokud přibírá, ne? To buzení asi nebude hladem, spíš bych tipla potřebu blízkosti, ujištění, že tu máma pro něj pořád je… pak je otázka, jak moc by to um vyřešilo, jestli by to nakonec nebylo - v noci vstávámco hodinu, abych míchala um. Tohle měla kamarádka, s představou, že se konečně pořádně vyspí, přešla na um a pak vstávala stejně často, jen místo vytažení prsa šaškovala s lahvičkama. Noční kojení má sice na tvorbu mléka zásadní vliv, ale v 5 m už je tvorba ustálená, pomalu se přechází na příkrmy… jen mi to přijde celé dost zbytečné a abysis s tím život akorát nezkomplikovala. Pokud přibírá, hlady asi nebude. A teď, jak začnou vedra, bych počítala s tím, že může být na prsu častěji i přes den.

korneli
Kecalka 127 příspěvků 02.06.19 22:14

Klidně koj i v noci na vyžádání. Jen tak nepřijdes o mlíčko a bude se ti tvořit víc a víc..

Prigionia
Kecalka 243 příspěvků 3 inzeráty 03.06.19 05:49

@korneli promiň, ale v 5. mesici to uz neplatí. Navíc, myslíš si, že ty šťastné maminky, kterým miminko prospi celou noc, tak kvůli tomu přijdou o mliko? Nepřijdou ;)

Váš příspěvek
Reklama