Kojení - těhotenství nebo jen rozházené hormony?

Anonymní
15.2.21 15:34

Kojeni - tehotenstvi nebo jen rozházené hormony?

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda jste nějak poznaly tehotenstvi i když kojite? Jaké jste měly příznaky? Já mám několik měsíců staré mimco, ještě nemá ani prikrmy a plné kojim… a stala se mi taková věc, ze jsem měla jeden den spineni (MS jako takovou jsem ještě neměla), bolela me i prsa ze stran a byla jsem dost naladova. To spineni už jsem měla asi před dvěma třemi týdny, ale bez toho ostatního. Špatně mi není. Jasne, test napoví nejlíp ale já teď nemám kde ho vzít, nemame tady drogerií a do lékárny daleko, gynekolog ještě dal, teď se mi tam v těch mrazech nechce s kojencem ani jet. Asi si ho objednam přes internet, ale znáte to, člověku to vrtá hlavou.

Mimi má v tom kojeni celkem maglajs, jednou se kojí v noci několikrát a jindy vůbec, tak si rikam, zda to třeba není způsobeno jen tím, ze by kvůli tem pauzam-nepauzam litaly ty hormony?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.2.21 15:54

Mne to doktor rekl jednodusse… „Dokud kojis, tak se muze dit s tvym cyklem/necyklem cokoliv“. Takze za me nic neni neobvykle pri kojeni a opravdu se tehotenstvi pozna jen diky testu. A nebo ze by ti bylo spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53251
15.2.21 16:00

Test si klidně udělej, ale při kojení se může dít cokoliv. Poprvé u mě furt nic a najednou v 7 m dítěte MS, pak zas dva měsíce nic… po dalším půl roce jsem se jakž takž srovnala. U druhého dítěte tak do 15 m nic a pak několikrát špinění, MS křeče, klasicky „už to musí každou chvilku přijít“ a pak nic, nerozjelo se to. Po pár měsících MS a rovnou pravidelnej cyklus jako dřív, po pár cyklech už ale zas velký zpoždění. Prostě hormony lítaj. Ale za jistotu v podobě testu dáš 30 Kč, tak si ho udělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
15.2.21 16:27

@ugluk uzivatelka psala, ze bydli na vesnici co jsem pochopila a vsechny tyhle kramy, kde se testy prodavaji ma daleko. Dtto gynekolog.

Zakldatelka: pockej az bude lepsi pocasi a vyratze pak na vylet… do ty doby bych se nestresovala. Stejne pokud by bylo dalsi mimco chteny tak idealni je stejne testovat klidne tyden dva po opozdeny ms takze v tvym pripade proste par dni navic uz nic znamentat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 16:37

Diky holky, jj, bydlíme na vesnici, takže si ten test objednam on-line, ale až budu toho mit na objednání z lékárny víc, zas se mi nechce platit zbytečně poštovné, tak prozatím zbývá prostor na spekulace :mrgreen:

Jinak já to od prvního dítěte taky neznam, takovéhle věci, to jsem dostala MS klasicky až po 14 měsících, a zadne takovéto čachry se predtim nekonaly; tak me to mate. Už je to podruhy během měsíce :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
39
15.2.21 16:42

Na Dr.max je momentálně poštovné zdarma, kdybyste byla zvídavá a chtěla objednat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
15.2.21 16:55

Jo, behem kojeni to klidne muze litat…jinak ti reknu, jak to treba poznala moje mamka…nevesla se do kalhot, zasla na gyndu a za 4 mesice jsem se narodila :lol: Ale jako tim bordelem to muze byt, hlavne to nocni kojeni pry ma tendence ovulaci/ms blokovat, takze to klidne byt muze, pokud se to strida…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63634
15.2.21 17:04

Kojení není ochrana, takže těhotná být můžeš. Napoví skutečně jen test. Spousta holek kojí a jsou těhotné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53251
15.2.21 19:26

@Leenvecka já to myslela tak, že až se k němu dostane, ať ho určitě udělá. Ale do té doby bych byla v klidu, jak píšeš. I to, že to může být u každýho dítěte zcela jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat