Kojení, UM, voda a vedro - málo pije, nechce UM

85
21.6.21 12:05

Kojení, UM, voda a vedro - málo pije, nechce UM

Ahojte děvčata, malej mám 8 měsíců a sám se před 14 dny (před vedry okolo 35 u nás) lehce odstavil přes den a pije ráno v 6, pak v 11:30 a pak večer v 19:30, noci si udržuje standart 2×-3× v různé hodiny. Vodu se snažím nabízet, pije lehce, to znamená hodně vylije na sede a něco do sebe, je to v řádu desítek ml. Nechci se znovu rozkojit jen kvůli vedru na kojení do 2 hodiny a v krizi jsem to zkusila, nechce prso, už jí plně příkrmy…potřebovala bych, aby si i vzal UM, hlavně do budoucna, kdyby se odstavil úplně aby trochu pil. Kamarádce se v 9 měsíci odstavil a dává 2× UM, ale můj malej nechce vůbec láhev s UM, máte na UM nějaký trik? A na vodu? Díky moc, první dítě, jsem z toho špatná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64453
21.6.21 13:23

@Niffu dávám čaj.. Pořád lepší, než aby mi dítě nepilo vůbec :think: na um si musí zvyknout a ne každé dítě to dá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
21.6.21 14:40

Taky bych zkusila čaj a ne jen obyč vodu aby to mělo nějakou chuť… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
21.6.21 14:49

Je třeba hodně zkoušet, jaké UM mu zachutná.
Třeba ty pro roční děti a dál už mají i příchutě (vanilková atd.) třeba by mu sedly víc, než ty „obyčejné.“
A taky bych zkusila nabízet spíš čaj, když bude mít chuť, třeba to dítě vezme snáz. A až se rozpije, tak mu bude stačit i voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
22.6.21 21:24

U nás jsem dávala dětský ovocný čaj, teď v 18m je už jen na vodě, nezvykl si. A co mi doporučila mamka a fungovalo to, je podávání čaje přes lžičku. Je to něco navíc, ale v těch krizích to fungovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat