Kojení + umělá strava - bez stolice

1929
20.7.20 11:38

Kojení + umělá strava - bez stolice

Syn 7 týdnů, do min týdne plně kojen, nyní dokrmuji Bebou od pátku. Od soboty neměl stolici. Rektální rourka nic, dala jsem dle doporučení 1/3 glycerin. čípku (celý se mi do něj nepodařilo dostat :,( )… Netuším, jak mu pomoci, aby se vykakal. Je hodně špatné míchání kojení a UM?? Když byl kojen, stolice byla velmi častá.. Pediatr má dovolenou a zástup mi řekl, že zkusit probiotika biogaia. Je mi ho líto a netuším, jak mu pomoci. Nahřívám, masíruji břicho…, zatím bez úspěchu. Stolice by měla být denně při UM. Děkuji za případné rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3595
20.7.20 12:06

Já jsem taky dceru od začátku dokrmovala Nutrilonem a stolici měli kolikrát až po třech, čtyřech dnech.. pokud ho neboli bříško, tak bych byla v klidu :) ano, vím, že všude píšou, že aspoň jednou denně by mělo mimco na UM kakat, ale u nás to tak nefungovalo, ale dcera nebrecela, že by jí něco bolelo a stolice pak byla normální, takže jsem to neřešila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
20.7.20 12:21

Neboj se moje malá nekakala skoro 14dní než si zvykla pořádně na umělé. U nás pomáhalo nahřátí pupíku teplou látkou nebo polštářkem s peckami a nebo když jsem ji namazala bříško krémem pupík. :) Pokud přímo nebrečí tak to bude v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
20.7.20 12:58

Nejvíc je, že mi bylo sděleno, že je to tím, že má jak kojení, tak UM… :think: Jinak děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.20 13:13

Já ze začátku měla malou taky na MM a UM a u malý to bylo naopak, při každém jídle měla něco v plíně. Si myslím že to nebude tím že to kombinuješ. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama