Kojení už v porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 16:57
Kojení už v porodnici

Ahoj maminky, prosím o radu. Před 52 hodinama se mi narodila krásná, zdravá a taky hladová dcera, a mě se nedělá mlíčko. Měla jsem vyvolávaný porod, hned na sále ji přiložili k prsu, měla jsem mlezivo. Malá krásně saje, opravdu ukázkově, přikládám ji pravidelně k prsu ale mlíčko nikde, a jelikož už byla opravdu hladová a hodně dravá tak už dostala trochu UM. Začínám se bát, moc si přeju kojit. Nemáte nějaké rady nebo zkušenosti jak tvorbu “popohnat”? Někomu se prý dělá mléko později.. děkuji :srdce:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 28.05.19 17:00

Co nejčastěji přisávat a hodně pít. Většinou se člověk rozkoji až ten třetí den po porodu.

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 28.05.19 17:00

Po sekci to může trvat déle. Chce to přikládat, střídat prsa, nechat pocucávat, ono se to spustí neboj :hug:
Já po normálním porodu 3.den a po sekci 4.den ;)

Tarjei
Závislačka 4906 příspěvků 28.05.19 17:01

Jezis klid, to je brzy. Je normalni ze deti zkraje nemaj nic moc, pockej tak do zitra cca, nejspis se Ti pekelne nalejou prsa a uvidis. Hlavne se nestresuj, adrenalin blokuje vylucovani mlika. Kazdy dite po porodu nejdriv zhubne trochu, jsou na to staveny. Pekne si ji prikladej, ono se to rozjede. A prsa maz bepanthenem, chvili trva nez si bradavky na ozuzlavani zvyknou, kdyby bolely, po kojeni namazat a nechat vetrat. Za par dni se otuzej.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14852 příspěvků 28.05.19 17:24

Klid, u obou děti mi naskocila laktace až čtvrtý den. Oba museli dostat trochu um, o nic nejde ;) hodně pij a jez

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 8 inzerátů 28.05.19 17:56

Mě po sekci 4. den a po normální 3. den, ale hlavně se mlíčko začalo tvořit až doma, v klidu a pohodlí domova ;)

Rive
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 28.05.19 18:25

Hodně mi pomohl kojící čaj a homeopatika na kojeni.

ugluk
Hvězda diskuse 46757 příspěvků 28.05.19 18:30

U prvního tři dny nic a čtvrtý den jsem se vzbudila a prsa o dvě čísla větší. U druhého na mě koukali, jak mi laktace nastoupila rychle, když jsem něco málo nakojila už třetí den. Nestresovat, tulit se, co nejčastěji přikládat.

kudlanka1
Kecalka 218 příspěvků 28.05.19 21:13

Prikladat, prikladat a zase prikladat maximalne muzes poprosit jak pujde nekdo na navstevu at ti donesou homeopatika koupi v lekarne dr max ;-)

Ornwen
Kelišová 5260 příspěvků 29.05.19 06:33

Prikladat, kdyz saje, je to ok. Muzes si nechat zkontrolovat jak se prisava.
Ja tvrdim, ze to, jestli budes kojit je hlavne o diteti. U prvniho jsem odsavala, dite prilozila poprve az 6. den. Asi za tri dny potom vypil sam, co mel. A to se narodil 36+0 akut sekci a mel 2,12kg.
Druhe dite, treti/ctvrty den po sekci vytahlo co melo. Taky po 48h dostalo nejaky prikrm, pac dost jecel :)

Váš příspěvek
Reklama