Kojení, vystouplé žíly na prsou

Anonymní
13.8.20 23:40

Kojení, vystouplé žíly na prsou

Stalo se to někomu? Mám vystouplé žíly na celém hrudníku, kůže je průhledná tak, že vidím dokonce žílu na bradavce? 8o mám nedostatek železa, souvisí to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.8.20 23:54

Jde mi žila i přes bradavku a vidím doslova celé klubíčko žil na hrudi pod kůží, vypadá to strašidelně :(

• Citovat
  • Nahlásit
18195
13.8.20 23:57

Tehotna nejsi? V těhotenství jsou žíly videt celkem často. Nebo to je tim kojenim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 02:59

@Kriss Tina těhotná nejsem a je to horší než v těhotenství bylo.

• Citovat
  • Nahlásit
71
14.8.20 04:26

Při kojení jsem to tak měla taky, hlavně zezačátku, když se prsa ještě hodně nalévaly, to byly mapy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1233
14.8.20 06:20

Taky to mam, to je normalni. O to vic, je to videt, kdyz si treba svetly typ jako ja :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
14.8.20 06:55

Mam i bezne (pri netehotenstvi a nekojeni) videt zily na prsou. Pri koj ni to bylo taky strasne moc, az jsem nekdy neverila…pokud se Ti to ale nezda, zeptej se dr ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
14.8.20 07:04

Urcite doplnuj železo a další vitaminy pro kojící, ale je to proste vidět. Sama jsem to nemela tak, jak popisujes, ale jednou jsem vidrla pani a ta to mela taky tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
17.8.20 07:18

I mimo kojení a těhotenství mi žíly přivítají skrz kůži, nejvíce na rukou a na stehnech, ale i na těch prsou jsou prostě vidět. Na hřebetech rukou mi i vystupují. :nevim: Čím to je nevím, s železem problém nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 23:42

Večer mi i rychle bije srdce může to mít souvislost? máte to taky tak a je normální když jde žilka i přes bradavku? Těch viditelných žil mám tolik že je snad nespočítám, ale jsem taky dost hubená a bledá :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama