Kojení - změna smyslu pro humor?

lebambule
8.1.20 08:17

Kojení - změna smyslu pro humor?

Trošku téma pro pobavení, asi mam mliko na mozku.
Tak jsem si včera k žehlení pustila první film, který mi YouTube navrhl, chtěla jsem celý český film. Prej Po čem muži touží, komedie, hm… Dam tomu šanci… Langmajer, Pauhofova, to nemůže bejt taková traga… Myslíte, že se s hormonální změnou může změnit i smysl pro humor? 8o Ja, milovnik černého humoru, satiry, Cimrmana, divadla Sklep, Monty Pythonu atd., jsem se normálně chechtala, když Polívková na jehlach rozbryndala kafe tyvole!!! :roll: :mrgreen:
Je mi ještě pomoci? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1294
8.1.20 08:32

Hele, mě pořád manžel pouští nějaký stupidní,,děsně vtipný" videa na YouTube… A se mnou to ani nehne, a to jsem dřív smysl pro humor měla :lol: takže doufám, že to je taky jen kojením :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
8.1.20 08:37

Jestli za chvíli začneš sjíždět Babovřesky tak už budeš na tom pomyslném dně, od kterého se můžeš zase odrazit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
8.1.20 08:48
@Killingpink píše:
Jestli za chvíli začneš sjíždět Babovřesky tak už budeš na tom pomyslném dně, od kterého se můžeš zase odrazit :palec:

To se radši zabiju 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15993
8.1.20 08:48

Tak to je teda od mozku skutečně podraz!

:-D

Mělo by se to vrátit zpět až se člověk vyspí a nebudou mu krví kolovat takové hormony. Ale pro jistotu bych se do té doby vyhýbala oblíbeným filmum, protože by je zdrogovaný mozek mohl vyhodnotit jako kruté a zlé a zošklivit si je a v té paměťové stopě to tam nechat i do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
8.1.20 08:52

Já zase při kojení bulela u Večerníčku a to se mnou normálně nehne ani Forest Gump :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5018
8.1.20 08:55

@lebambule To bude dobrý. Až opadne hormonální nálev, tak se to postupně vrátí zpět, i když možná ne do původní intenzity.
Buď ráda, že se směješ. Já u všeho bulela. :roll: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
8.1.20 09:02
@unuděná píše:
Já zase při kojení bulela u Večerníčku a to se mnou normálně nehne ani Forest Gump :mrgreen:

To jo, to ja se dojimam, ale kdyz jsem se vcera natrasala smichy u takovy hovadiny, tak me napadlo, jestli ja jsem se nezblaznila… Dojimani mi jde i bez kojeni, to mi podezřelý neni.

• Citovat
  • Nahlásit
7160
8.1.20 09:04

Tyjo já si v tom filmu Polívkovou vůbec neumím vybavit :think: Je to o tom, jak Polívka celej život zahejbá Stašový a snaží se do toho uvrtat i Macháčka, kterej nakonec zbouchne manželku i milenku, u které to na sebe vezme právě Polívka a žijou pak jako jedna velká šťastná rodinka v pavlačáku? Nebo si to s něčím pletu? To jsou furt samý Romány pro kdekoho, muži i ženy v naději, v běhu a kde možně, kdo se v tom má orientovat :D Jinak já od prvního těhotenství nemůžu vidět žádnej horor :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
8.1.20 09:14

Tak ja se po porodu nejvic nasmala u Sam doma. A kdyz se prijela rodinka podivat na mimino, deda neco zahlasil u stolu, smala jsem se jedina asi ctvrt hodiny a nemohla prestat. Preslo to. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
8.1.20 09:18

Bud ráda že se směješ. Já brečela i u reklamy na whiskas. Muž mě hctěl potěšit a rozveselit a pustil mi animák že se pobavím a ten jsem pro jistotu probulela skoro komplet. :zed:

Příspěvek upraven 08.01.20 v 09:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11615
8.1.20 09:19

Hele tak já si myslím, že ani tak nezáleží na tom, jaká kravina tě pobaví.. ale důležitý je, aby tě nezačal pohoršovat černej humor a tak :lol: :lol: mě to nepřešlo a aplikuju teda černej humor i na sebe, na syna a kolikrát mě i pobaví, jak to přecitlivělý matky hrotí :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
8.1.20 09:22
@Michelle_M píše:
Tyjo já si v tom filmu Polívkovou vůbec neumím vybavit :think: Je to o tom, jak Polívka celej život zahejbá Stašový a snaží se do toho uvrtat i Macháčka, kterej nakonec zbouchne manželku i milenku, u které to na sebe vezme právě Polívka a žijou pak jako jedna velká šťastná rodinka v pavlačáku? Nebo si to s něčím pletu? To jsou furt samý Romány pro kdekoho, muži i ženy v naději, v běhu a kde možně, kdo se v tom má orientovat :D Jinak já od prvního těhotenství nemůžu vidět žádnej horor :nevim:

Nene, tohle je jiný film s podobným názvem. Hlavním hrdinou je macho chlapák Langmajer, kterého zakleje zlá čarodějnice, a tak se ráno probudí jako Polívková a zjišťuje, že ženské to vlastně v životě vůbec tak jednoduché, jak si myslel, nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
8.1.20 09:23
@lebambule píše:
Trošku téma pro pobavení, asi mam mliko na mozku.
Tak jsem si včera k žehlení pustila první film, který mi YouTube navrhl, chtěla jsem celý český film. Prej Po čem muži touží, komedie, hm… Dam tomu šanci… Langmajer, Pauhofova, to nemůže bejt taková traga… Myslíte, že se s hormonální změnou může změnit i smysl pro humor? 8o Ja, milovnik černého humoru, satiry, Cimrmana, divadla Sklep, Monty Pythonu atd., jsem se normálně chechtala, když Polívková na jehlach rozbryndala kafe tyvole!!! :roll: :mrgreen:
Je mi ještě pomoci? 8o

Mně manžel v prvním šestinedělí pustil Scary Movie (tuším 4), že prý je to děsná hlína. Ten film byl tak trapný! Klasické čurací, kakací a sexuální vtípky (obří erekce) apod. Ovšem když se hned na začátku hlavní hrdina dozvěděl, že ho manželka o všechno obrala a trpně poznamenal, že už mu zůstalo jen vlastní jméno, a ona mu řekla, že ani to ne, že i to jí soud přiřkl a odteď se bude jmenovat Horác McKoziáš, válela jsem se smíchy. Zpětně si říkám, že ta hláška tak top nebyla, takže to MUSELO být kojením ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34197
8.1.20 09:32

@lebambule myslis si, ze kdyz se takhle verejne vyzpovidas, tak ti to Buh odpusti? NE! Jako pokani udeluji Spindl 2!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat