Reklama

Kojí se a nejí příkrmy - 9 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2014
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 14:37
Koji se neji prikrmy (9m)

Ahoj, mala ma 9m a z 99% se jenom koji, mam ji na prsu opravdu hodne casto. Prikrmum moc neda, sni maximalne 2lzicky, zkouseli jsme i metodu blw to neco sni ale spis jen ochutna a rozpatla, mate nejakou radu jak to zmenit?

Jaky maji jídelníček vase podobne stare deti?

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 27.08.18 14:59
@maminka2014 píše:
Ahoj, mala ma 9m a z 99% se jenom koji, mam ji na prsu opravdu hodne casto. Prikrmum moc neda, sni maximalne 2lzicky, zkouseli jsme i metodu blw to neco sni ale spis jen ochutna a rozpatla, mate nejakou radu jak to zmenit?Jaky maji jídelníček vase podobne stare deti?

Nestresovala bych, pokud přibírá a vývojově je v pohodě.

Můj prvorozený byl sice na UM, ale pořádně příkrmy začal jíst až od roku. V 9. měsících nejedl skoro nic, kromě UM. Do té doby jen ochutnával, max. 4 kávové lžičky během snídaně, oběda a večeře. A někdy ani to ne.

Mladší byl kojený, ale stejně začal jíst pořádně příkrmy zhruba až od toho 9. měsíce, ale taky nic moc. Nicméně jeho začátky se stravou přisuzuji spíš staršímu sourozenci, protože ho pořád chtěl napodobovat.

Jsou od sebe zhruba 1 rok.

Teď je jim téměř 2 a 3 roky a jí jak nezavření. :)

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 27.08.18 15:11

Dcera byla prakticky jen kojena do roka a pul, uz jsem myslela, ze to nikdy neskonci. Prvni prikrmy vubec, to zavrela pusu, vsechno plivala, ani lzicku neolizla, takze po marnych pokusech jsme zkusili blw, to sice trochu pomohlo, ale jen takove ozuzlani, obcas nejake kousnuti, po tom roce a pul se to hodne zlepsilo, ted jsou ji 4, je sice vybirava, ale sveho oblibeneho jidla sni bez problemu dospělou porci. Pokud prospiva a vse je v pořádku, tak bych to neresila a dal nabizela hlavne jidlo. Preji pevne nervy :hug:

lucynka25
Kelišová 7390 příspěvků 2 inzeráty 27.08.18 15:40

@maminka2014 moje obě děti se rozjedly až okolo 9.-10.měsíce.
Teď byl dceři rok, sice baští 5× denně,ale taky se tak kojí + v noci, to prso si prostě neodpustí, ať je najedená nebo jsme venku, dere se o to svoje, hned ruce do trička a už si vyndavá :mrgreen:

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 27.08.18 17:56

Nechce jídlo, protože kojíš. Já jsem na tom byla stejně a když malé narostly horní zuby, musela jsem kojení dost omezit. Najednou mi začala jíst. Uvědom si, že už to není jen o přibírání, ale dítěti se vyvíjí mozek, má větší nároky na stravu a potřebuje i jiné živiny než ty, co dostane z mléka. V tomhle věku už není kojení na úkor jídla v pořádku.

lucynka25
Kelišová 7390 příspěvků 2 inzeráty 27.08.18 18:20

Pokud nechybi zelezo,tak bych v tom takovou tragedii uplne nevidela,neni prvni ani posledni,co ma nejedlika.
@maminka2014 mozna jeste zda varis,nebo kupujes? Moje druha dcera neda kupovane do pusy..a taky jakou ma to jidlo konzistenci,to muze hrat taky roli..

maminka2014
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 09:54

@Janli ty to pises jako bych ji to jidlo nechtela dat a jen cpala prso :D ja se tu ptam prave na rady kvuli tomu aby jedla :nevim:

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 13:42
@maminka2014 píše:
@Janli ty to pises jako bych ji to jidlo nechtela dat a jen cpala prso :D ja se tu ptam prave na rady kvuli tomu aby jedla :nevim:

Tak to čteš něco, co tam není. Reagovala jsem hlavně na ty rady tady: přibírá, neřeš.
Omez kojení a uvidíš, jak začne baštit. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >