Slabé kafe při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 15:30
kojici a piju slabe kafícko

Ahoj holky, jako vasniva kuracka jsem zjistenim o tehotenstvi prestala kourit, zadne problemy me to nedela, na cigarko chut nemam, ale zustala me jedna nerest a to kavicka. davam uz jen 1-1,5 denne a slaboucke, hodne mleka, bez cukru opravdu chabe latte. /nektere me v restauracich prijdou silne jina moc slaba/ Mam vycitky a nevim zda to malemu 12mes neškodí… mate take takove neresti a prip.jake. dodam jeste ze male prospiva jen uz trosku hure spi ale navyku se nemohu zbavit ikdybych to mela jen skusit, mam slaby tlak a bez kavy se me chce furt spat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 25.07.19 15:32

V klidu. Jestli to na dítě nemá vliv, tak se nestresuj. Já pila normální dvě kávy po celou dobu kojení. Lepší než cigarety a tvrdý alkohol. A další hrůzy.

Uživatel je onlineprejeta_zaba
Kecalka 265 příspěvků 14 inzerátů 25.07.19 15:41

Kávu piju úplně neomezeně, tak 3-4 hrnky denně, beru to tak, že skoro každý má nějakou neřest a zrovna to množství kofeinu v rozpustném kafi s mlíkem nemůže udělat vůbec nic ve srovnání právě s kouřením, drogami, špatnou stravou nebo nervózní nevyspalou matkou. :mrgreen: Navíc kolik kojíš roční dítě, asi ne každých 20 minut, že. Jako asi by ti tu kdekdo napsal, že úplně dobře to není, ale kdo dodržuje naprosto všechno, že jo. :nevim: Udělej spíš něco se svým slovníkem, jsem se málem rozpustila jak je to přeslazený. :roll: :mrgreen:

Filanda
Závislačka 4720 příspěvků 25.07.19 15:43

Kafe u druhé dcery piji. Mám tak nízký tlak, ze jinak bych sebou mlátila o zem. První tři měsíce jsem se držela na jednom polovičním ráno a druhém polovičním po obědě. Teď dávám někdy i třetí nebo sklenici coly navečer. Dělam si tedy polovinu běžné dávky a večer pijí po nakojeni, aby se to do nočního kojení částečně odbouralo. Roční dítě asi už několik každé 2-3 hodiny, takže jestli si dáš kafe po ranním kojení a pak kojis odpoledne / navečer projde do mléka minimum kofeinu nebo možná i žádný (podle toho jak rychle ho odbouravas).

Anna766
Hvězda diskuse 80279 příspěvků 25.07.19 15:45

Kdysi jako těhotná jsem se ptala doktorky, bylo mi řečeno že káva v rozumné míře nevadí. Ani v těhotenství a ani při kojení.
Gratuluju k ukončení kouření. :kytka:

Uživatel je onlineprejeta_zaba
Kecalka 265 příspěvků 14 inzerátů 25.07.19 15:55

Jako doktoři a mnohé laktační poradkyně tvrdí, že u kojení nevadí ani mnohé léky a alkohol, že se do toho mlíka dostane tak minimální množství, že to tělo ani nepozná, ale to už je pak otázka, co a v jakém množství nějaký vliv má nebo ne. To tady asi úplně nevyřešíme. :nevim:

stín katedrál
Kecalka 374 příspěvků 25.07.19 15:57

Piju a jím naprosto vše, i alkohol. Dítě se těší náramnému zdraví a prospívá velice dobře.

Anna766
Hvězda diskuse 80279 příspěvků 25.07.19 16:00
@prejeta_zaba píše:
Jako doktoři a mnohé laktační poradkyně tvrdí, že u kojení nevadí ani mnohé léky a alkohol, že se do toho mlíka dostane tak minimální množství, že to tělo ani nepozná, ale to už je pak otázka, co a v jakém množství nějaký vliv má nebo ne. To tady asi úplně nevyřešíme. :nevim:

Já se i zeptala co je rozumné množství :D prý dva či tři šálky kávy, pokud to nebude smrťák v kýbli. :D

ugluk
Hvězda diskuse 47579 příspěvků 25.07.19 16:03

A to ti začalo vrtat hlavou po 12 měsících? Kdybys řešila dvanáctdenní… Jestli na dítku nevidíš žádný negativní vliv, tak to neřeš. Pila jsem kafe ve dvou těhotenstvích a piju ho i při druhém kojení, děti živy, zdrávy, pěkně spí.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 25.07.19 16:33

Obe tehotenstvi 3 espressa denne. V italii to pijou i desetilety deti, v zelenym/cernym caji mas Teinu taky mraky…

martina bl
Kecalka 189 příspěvků 25.07.19 16:53

V klidu si dopřej i silnější. Kafe jsem pila celý těhu i kojení (2roky) a spolu s řízením auta to byla jediná věc, která mě spolehlivě dokázala dostat z depky :lol:

jizvíková
Extra třída :D 13067 příspěvků 25.07.19 16:55

Bez kofeinu

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 25.07.19 16:59

U kojení prvního dítěte jsem pila kafe minimálně. U druhého 3 pressa denně, jinak jsem byla jak zombík :mrgreen:

andelka83
Generální žvanilka 21204 příspěvků 25.07.19 17:03

S kávou jsem skončila jen na čas. Pila jsem Caro nebo bez kofeinu. První měsíce. Teď má malý půl roku a jednu kávu si klidně denně dám. Máme Dolce Gusto, takže dávám různé druhy.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 25.07.19 17:28

Je pěkné, že si někdo dělá starosti ohledně kávy, když si vybavim jednu paní, která pravidelně navštěvuje místní restauraci a má neustále cigaretu v puse, krýgl s dvanáctkou v jedné ruce a miminko přisáté k prsu v druhé. Při odchodu už se většinou opírá o kočár.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama