Kojící podprsenka České budějovice

12.7.15 12:23

kojící podprsenka České budějovice

Zdravím,

prosím o tipy, kde se dá koupit v ČB kojící podprsenka vel. 75 B(max. C)? Všude jsem zatím viděla jen obří velikosti 80 C a víc, což bohužel nevlastním :lol: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
12.7.15 12:28

Nevím, jestli je v Budějkách CaA, ale já koupila podprdu tam:) a zrovna 75C:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28945
12.7.15 12:33

@Marry.Lili kupovala jsem v Prioru od Úpavanu typ Baby Comfort. Mají kostice, jinak jsou nevyztužený a moc hezky seděly, cena taky slušná a není to takovýten úplně asexuální stan, má to vzadu nějakou krajku a tak :).

jinak mám 85B bílou a nugátovou, kdybys je chtěla (už nekojím, budu se jich zbavovat), tak za 100kč po jedné klidně přenechám na vyzkoušení velikosti, typu atd., kdyžtak písni sz, jestli budeš chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 13:01
@Lejaa píše:
Nevím, jestli je v Budějkách CaA, ale já koupila podprdu tam:) a zrovna 75C:)

v CaA jsem právě byla a byly tam nejmenší od 80 C a víš a to samé i HM.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3859
12.7.15 13:32

Já se přidám s opačným problémem. Potřebuji velikost 85 G a všude to končí velikosti D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Omiii
12.7.15 13:55

@Marry.Lili
Já měla z H&M v IGY v balení po 2ks (bílá/černá nebo tělová/bílá) za rozumnou cenu.
Příjemný matroš, ale bez kostic.

• Citovat
  • Upravit
8959
12.7.15 13:56

Tak v nějakém eshopu.. hodně jsem si všimla že kojící podrpdy prodávají v eshopech s výbavičkama… např tady:) http://www.baby-line.cz/…tehotne.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
12.7.15 13:57

Nebo se v tom CaA zeptej.. třeba prostě jen neměli dodáno..:) já ji tam totiž fakt koupila--

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 13:22

Podívejte se na net na podprsenky Anita. Mají i ne moc obvykle velikosti, třeba já mám teď 75h. Objednavala jsem pres eShop ráj děti u kohouta a čekala na ní asi 14 dnů, protože ji museli doobjednat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama