Reklama

Kojicí podprsenka z drogerie - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika Nika
Stálice 85 příspěvků 18.01.18 16:29
Kojící podprsenka z drogerie -zkuse

Ahojki, někdo zkušenost z kojící podprsenkou z drogerie? Někdo kdo má vetsi poprsí? Seděla Vam nebo koupit nekde jinde.? Dekuji za Vaše zkušeností :)

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 18.01.18 16:40

@Monika Nika
Z drogérie jsem neměla. Kupovala jsem tady:
https://www.nej-spodni-pradlo.cz/…y-na-kojeni/
Jednu pevnou a krajkovou, ať se líbím. Jednu polopevnou na běžné nošení a jednu sportovní. Bylo to sice drahé, ale nelituji toho - nosila jsem je rok v kuse a až jsem začala kojit jen na večer, vrátila jsem se ke svým starým. Košíčky mám E.

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 18.01.18 16:45

@Monika Nika Já mám tyto a jsem spokojená

https://www.bonprix.cz/…elan-968300/#…

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 18.01.18 17:23

Ja z drogerie zkusenosti nemam. Ale m z C&A a ty jsou strasny. Potom js objednavala z astratex.cz, za par kacek a jsem maximalne spokojena. Nosim je i mimo obdobi kojeni :-D

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.01.18 21:44

Nosim sportovni podprsenky z lidlu. Jsou pevne, dobre drzi! Co jsem mela kojici ruzne druhy tak katastrofa.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >